Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amennyiben a polgári életem...

Amennyiben a polgári életem nem kerül újra sínekre december 31-ig, jelentkezek a honvédséghez. Melyik a legkalandosabb alternatíva?

Figyelt kérdés
Külföldi missziók, kiképzés, elismertség, megélhetés = KMZ?

2017. okt. 10. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
A 3. világháború küszöbén katonának jelentkezni inkább nem írom le, hogy mire vall.
2017. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés haver, a 3. világháború a küszöbön van 1945 óta, szóval pihenhetsz.
2017. okt. 10. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:

3-ik vh max a filmekben lesz mar, szinte kizart ugyanakkora meretu haboru a jovoben.

Kaland? Roszz orszagban szulettel. Megelhetes ami kb biztos, a tobbi fele-fele aranyban, missziohoz meg sorba kell allnod, es jo hosszu a varolista.

2017. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Véleménye az idegen légióról?
2017. okt. 10. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A csillagkapu program.
2017. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kalandra vágysz akkor az idegenlégió a neked való, ha kibírod a kiképzést(fizikailag és mentálisan is komolyan meggyötörnek) akkor tuti visznek misszióra.

Az egyetlen "baj" csak az, hogy amikor majd látod a bajtársaidat sérülten rájössz, hogy talán mégse olyan jó a kaland.

2017. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A valóságban azért ez nem olyan kalandos, mint amilyennek tűnik. Egyébként itthon egyértelműen a KMZ a legjobb, de külföldön az idegen légió. De a kiképzések közben majd kimerül, hogy mennyire kalandos a dolog, jól meggondoltad-e... De ha ki akarod próbálni, sok szerencsét, de arra számíts, hogy mellette nem lesz kb életed, de sok szerencsét :)
2017. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg sincs túl nagy életem, felkelek, melózok, haza jövök, alszok, felkelek, melózok...... Van benne egy jó nagy adag kalandvágy és egy másik nagy adagnyi őrület. Szeretem legyőzni a korlátaimat, olvastam, hallottam, meséltek a kiképzésről. Kemény, de kibírható, ha az ember erős fejben. Én az vagyok.
2017. okt. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!