Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A honvédségnél mennyit lehet...

A honvédségnél mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Ha esetemben adott az érettségi, egy szakma (műszaki informatika) és egy technikus képesítés, valamint alapfokú angol nyelvvizsga, akkor milyen rendfokozatban kezdhetnék, és kb. mennyi lenne a nettó fizetésem?

2017. okt. 16. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz közkatona vagy elmehetsz altisztnek ( 2 éves képzés, kb mint más szakmában az OKJ csak ugye ez a honvédségre készít fel ).

Ez esetben ki tudod számolni magadnak a fizetésed ( ez egy PDF fájl ): [link] [link]

Nyelvvizsgával bruttó 190-200 körülre jössz ki kezdő őrmesterként. Számold ki a táblázat alapján hogy kb mennyit keresnél, aztán írd át az összeget ide: [link]

Megkaptad a nettó fizetésed altisztként vagy tisztként. Azt sajnos nem tudom mennyit keres egy közkatona, szerintem a garantált bérminimum körül lehet ( bruttó 160 ezer forint körül ). Ennek nézz utána ha szeretnél, én nem találtam biztos infót.

2017. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Keresni rengeteget, de találni már jóval kevesebbet!
2017. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
100 ezer forint nettó de ez beosztástól és rangtól változik
2017. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!