Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » SS Marschiert in feidsland...

SS Marschiert in feidsland magyar szövege?

Figyelt kérdés
Most nem a fordításra gondolok, mert azt lehetetlen elénekelni. Hanem arra, mikor rendes magyar szöveg van, egy 444es videóba énekelték a meleg tüntetésen a gárdisták.

2017. nov. 28. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nahát,és sehol egy 3ik v.h.-s atomozós kérdés. Rég jártam itt.

Amúgy nem tudom. Kicsit talán trollra sikeredtem,nem volt szándékos.

Német eredetibe biztos jobban hangzik pediglen.

Vicces lehetett amúgy. Kevesen értették gondolom,de aki igen az biztos bólogatott.

Amúgy a fran@cba a melegekkel análozzanak csak ha jól esik nekik ók legalább nem akarnak fejlevágni meg körülmetélni.

Nekem nincs bajom velük.

Ismerek egy párt amúgy és az egyikük hozza is ama bizonyos feminim viselkedés és beszédstílust,sokat szoktam röhögni.

Azok meg rajtam.-Á ba@zmeg ne hagyd abba mesélj még!

És lőn vidámság.

Bas@ztatom őket hogy na oszt jön-e már a baba?

Höhö..nagyon vicces vagy baz@meg

M3g ilyenek

Egyszer kerdeztem tőlük hogy oké rendben van,de ha már így alakult akkor mért nem vagytok vegyestüzelésüek?

Lenne nő párotok,ismernétek egymást,a nőitek is,aztán szépen összejárnátok és mehet a műsor keresztül-kasulba.Szépen meglenne a heterós gyerekcsinálós házasságműsor aztán mellette azt csináltok amit akartok.

Erre ők:ismerjük egymást egy ideje ugye? Mondom:hát ja

Na akkor mi lenne ha lefeküdnél velünk,vagy egyikünkel?

Á nem köszi-mondom én

Na hát ezért. Minket nem érdekelnek a nők. Ennyi

Hát jóvan akkor-mondom én

Az iszlám miatt fájjon a fejünk ne a bu@zik miatt énszerintem.

Youtube-on nemigen van fönt ugye?

Nyilván nem.

Hát sorry

Amúgy az feindsland lesz de biztos csak elírtad.

Lehet nemsokára az lesz mindenütt és akkor aztán mindegy lesz ki a bu@zi,és ki nem.

2017. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy videó van, amit éppen a mel egfelvonláson énekelnek de hát csak az a rész hallatszik belőlle hogy ha-hahaha-ha.

Amugy van benne valaki, hogy mindenki oda d *gja a f @szát ahova akarja de az istenért már... Ne vonuljon fel!

2017. dec. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!