Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 2018-tól, Ti mennyi időt...

MR.X. kérdése:

2018-tól, Ti mennyi időt adnátok a tényleges 3-adik világháború kitörésének? Vagy nem látjátok ennek veszélyét?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Még idén novemberben ki fog törni.
2018. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Holnap után
2018. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta van Mind control azóta nem sok értelme van a háborúnak. Minek háborúzni ha önként is elnyomják magukat az emberek?
2018. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már tavaly megírta a tudnodkellblog.info, hogy 2017 novemberében fog kitörni.
2018. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy bekövetkezne...legalábbis abban a formában ahogy sokan gondolják. (Atomháború)
2018. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom, de jó lenne minél hamarabb mert a végén még tényleg el kell mennem dolgozni :(
2018. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig még nem hallottam olyan helyzetről ami ténylegesen egy világháború kitörésével fenyegetne. Szóval szerintem nincs esélye.
2018. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az atomháborúnak talán nincs reális veszélye. De valami vallási háború Európában, kiberháború pedig világszinten tuti lesz. Szerintem vírussal vagy valahogy tuti tesznek a túlnépesedés ellen is.

Rengeteg rossz folyamatot látok amúgy.

Az ember pedig nem békés faj. Így is meglepő, hogy jelenleg a világ egy/nagy?/ részén ennyire értéknek számít az emberi élet, ez a történelemre nem jellemző.



Kétlem, hogy mi is családot alapítunk békében, gyerekeket nevelünk, közben a Föld népessége békében 8-9 milliárdra nő.... Békében... És minimum a jelenlegi technikai fejlettségi szinten....

2018. jan. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!