Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nemsokára katonaköteles...

Nemsokára katonaköteles leszek (Ukrajnában) És én nemakarom hogy elvigyenek?

Figyelt kérdés

azt találtam ki hogy elmegyek magyarba megcsináltatom a letelepedèsi papirt elrendezek mindent ès azt akarom megtudni hogy akkor Magyarországon kell szolgálnom?

Vagy hülyesèg amit èn igy elgondoltam😂


2018. jan. 13. 17:08
1 2
 1/20 A jó édes ***** válasza:
100%
Nem, Magyarországon nincs sorkötelesség. Ha érdekel a katonai pálya a Honvédség toborzó irodáiban tudsz jelentkezni, ők meg kiképeznek és adnak neked cserábe egy csomó fizetést. De ha nem akarod, akkor nem mégy el és választasz más polgári pályát, s az életben semmi közöd nem lesz a fegyverekhez meg surranóhoz.
2018. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy felveszed a magyar állampolgárságot ha megtartod az ukránt még jó eséllyel be fognak hívni (nem ismerem az ukrán törvényeket) szóval ennek nézz utána és ha igazam van akkor le kell mondj az ukrán állampolgárságodról, hogy ne kapj behívót.
2018. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyere . Nincs sorkatonaság. És annak sincs értelme hogy a politika miatt háborúzz. Mondjon bárki bármit
2018. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Ideje pár forintot összeszedned meg egy lefizethető orvost.
2018. jan. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Itt is elvittek mindannyiónkat másfél évre. Kibirod...
2018. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Megtagadod a katonai szolgálatot.
2018. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Engem az nemzavar hogyha Magyarországon leszek katona csak itt ebben a koldus országban nemakarok az lenni

Ès szivesen lemondok az ukrán állampolgárságról nemakarom hogy közömlegyen az ukránokhoz😀

2018. jan. 14. 21:07
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2018. jan. 14. 21:08
 9/20 A kérdező kommentje:

4-dik válaszoló

Itt nemkell keresni lefizethető orvost itt mindeggyik megvehető

Sőt megsem halgat ha nemadsz neki pènzt

2018. jan. 14. 21:11
 10/20 anonim válasza:
Jól gondolod. Egy magyar embernek nem lehet köze ahhoz az országhoz. Mond azt hogy vallási okokból te nem fogsz fegyvert és nem kell fizetned a korrupt orvosoknak, hadkiegészítő parancsnokoknak.
2018. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!