Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar fejlesztésű Tas...

A magyar fejlesztésű Tas harckocsi ha valaha is kikerült volna a frontra akkor milyen eredményeket értek volna el vele?

Figyelt kérdés
Most csak vele szemben álló harckocsik elleni küzdelemre vagyok kíváncsi.

2010. jún. 8. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyetlenegy prototípus készült belőle amit lebombáztak.


Milyen nem vett részt harcokban ,így nem lehet megmondani milyen harcértéke lett volna.A háború végére nem maradtak hadigyárak, így se lőszer, se gyár,se hadianyag nem lett volna ami ellátta volna

2010. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a választ, de most a kérdést úgy értelmezzed, hogy tank-tank elleni összecsapás teljesen feltöltve lőszerrel és üzemanyaggal és hibátlanul működik. Akkor milyen eredményt ért volna el pl a: T-34 és az IS-2 ellen, de akár szövetséges páncélos is lehet.
2010. jún. 8. 19:44
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, erre a kérdésre nem lehet csak paraméterek alapján válaszolni, vannak olyan dolgok, amik élesben, akcióban jönnek ki. Pl a németek a legrosszabb rémálmukban sem gondolták volna, hogy a technikájuk használhatatlan lesz a ruszkiknál -30 fokban.
2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom és teljes mértékben egyetértek veled, de nagyából csak a paraméterek alapján mégis milyen eredményt ért volna el?
2010. jún. 8. 20:00
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ha utánanézel a paramétereknek, akkor magad is el tudod dönteni.
2010. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is tudom, de mások véleményére is kíváncsi vagyok :)
2010. jún. 10. 13:32
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát elég szép eredményeket ért volna el :D Sorra lőtte volna ki a T 34-eseket :D Csak jöttek azok a mocskos angolszászok és mindent lebombáztak :(
2010. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a tankcsaták nem úgy működnek(/tek), hogy a 2 tankcsapat feláll egy-egy vonalba egymással szemben és addig lövik egymást, amíg az egyik fél teljesen meg nem semmisül. nagyban számított a tábornok képessége, stb. (pl. tankok közötti kommunikáció). a t74esek se győzték volna le a németeket, ha pl nincs rádiójuk, vagy zsukov egy idióta lett volna. de amúgy nem ismerem a Tas harckocsit, de gondolom, megállta volna a helyét azért, főleg az oroszokkal szemben :D habár ők olyan ősrégi sz.rokat is használtak (10-15 éves tankokat), amiket azért nem tudtak kilőni a németek, mert valami 1m vastag volt a frontpáncélzatuk..
2011. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
bocs, t34 :D
2011. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
1 méter vastag frontpáncél? Tehát 1000mm-er? O.o sztem ilyen nem volt sőt biztos, hogy nem. Sztem te a T-35-re gondolsz, de annak alig volt pár centis a páncélja.
2011. márc. 11. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!