Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jelentkezhetek katonának, ha...

Jelentkezhetek katonának, ha nagyon sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Már körülbelül 2 éve edzek komolyabban, de sajnos eddig csak izmot sikerült magamra pakolni, de így is csak sajnos 61 kg vagyok. Nagyon idegesít ez. A családban is mindenki sovány és hiába iszok sok folyadékot és táplálkozok helyesen semmit se segített, biztos genetika.

Az lenne a kérdésem, hogy ez nagyon kizáró ok, ha nem érem el a BMI-n a 20-at? Fizikai követelményeket megtudom csinálni azzal nincsen gond. 50 fekvő 70 felülés 3200m 14 perc alatt + Pszichológiai teszten is voltam és az IQ teszt is jól sikerült. Szerintetek?


2018. márc. 25. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kizáró ok. Manapság amúgy is kevesebben jelentkeznek. Ha tényleg érdekel a dolog, menj el egy toborzó irodába.
2018. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ. Azt persze kifelejtettem, hogy az idegenlégióba mennék. Azért ilyen különlegesebb teszteken nem vettem volna részt, ha itthoni szerződésebe jelentkeznék. Tudom vicces egy 61 kg-os embertől, de komoly felkészülésben vagyok rá 2 éve :D Genetikámról nem tehetek
2018. márc. 25. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az alkalmasságin átmész, nincs okod az aggodalomra.
2018. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az idegenlégiót nem vágom. De ha a honvédséghez ilyen ember jön, csak örülnék neki.
2018. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!