Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vélemények a zrínyi 2026-ról?

Vélemények a zrínyi 2026-ról?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

ha marad az irány akkor jó lesz a honvédségnek.


A beruházás mértéke alapján talán az 1940-es évekbeli modernizálás volt hasonló, habár mint tudjuk az sajnos későn jött a háborúhoz képest.


A probléma szerintem a közvéleménnyel van. Mindenki azt várja hogy egyszerre legyen minden tökéletes, holott szerintem a saját életében is mindenki lépésről lépésre veszi meg azokat a dolgokat amire szüksége van, nem pedig mondjuk felvesz egy X milliós hitelt hogy mindent megvegyen magának.

2018. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

A problémám vele, hogy nem tartalmazza a kézifegyvernek használt régi AK-63 cseréjét a teljes körű honvédségben.


De egyébként szerintem is jó irány. Tetszik az új egyenruha is.

2018. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

2# tartalmazza.


[link]


Cseh fegyverekre fogjuk cserélni őket.

2018. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az irány szerintem is jó!

De ha az is olyan ütemben fog zajlani mint az új gyakorlók kiosztása akkor 2040 lesz belőle!

Maga a fegyver kialakítása nagyon tetszik és várom már hogy kipróbálhassam de valahogy jobban megbízok Szásában jelenlegi fegyveremben 'Ak63D' mint ezekben! Lassan 10 éve vagyunk már társak és olyan mintha a fiam lenne (igaz ha a nevét vesszük igaz majd 30 évvel idősebb nálam ha a nevét vesszük de akkor is szeretem! :)

2018. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ezüstkutya ***** válasza:
100%

Több hadiipari cégnek kellene létrejönni ahoz, hogy gyorsan és okosan tudjunk fejlődni.

Ha itthon gyártanánk a katonaságnak az itt tartja a pénzt s

mindenki jobban jár mint ha külföldről hozzuk be legyen az lőszer vagy egy harci helikopter.

De jó, hogy elindult valami.

2018. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem volna szabad politizálnunk de én jobban megbízok a Cseh gyártmányú fegyverben mintha itthon csinálnák! Mert ahogy a dolgok jelenleg állnak nem csodálkoznék ha a kezünkben robbanna szét a fegyver!

Na és ezért #4-nek igazat adok hogy a kalasok jobbak!

De a ruha eset az tényleg vicces mert még meg se kaptuk de veterán már meg lehetett találni 1-2 hete

2018. ápr. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!