Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai alkalmassági fogászat...

Katonai alkalmassági fogászat kizáró okok?

Figyelt kérdés
Kizáró ok lehet, a ferde fogsor( egyik fog hátrébb helyezkedik el ,ferdék)? Egyébként kezelve vannak (tomve, húzva)

2018. máj. 15. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem tartom valószínűnek. Annak idején még a repülő-főorvosin sem volt kizáró ok.
2018. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egy bizonyos egészségügyi alkalmassági teszten át kell esni, de nem kell olimpikonnak lenni. Ha ez megvan, minden ok.
2018. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak az kizáró ok,ha látványosan sok hiányzó fogad van.
2018. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem júniusba kell majd bevonulnom.A toborzó irodában leadott jelentkezésem után 1 hónapig b*sztam a rezet a fogorvosnál,mert fogkövem volt és volt 2 lyukas fogam.A fogkövet leszedték a fogaimat meg betömték,és ezután kaptam egy igazoló lapot hogy kezeltek a fogaim,addig be se engedtek volna vonulni,vagy ha még is,akkor az egészségügyi vizsgálaton úgy is kivágnának.Szóval menj fogorvoshoz és kérj egy igazolást,hogy kezeltek a fogaid,ha nem azok értelemszerűen csináltasd meg és utána.
2018. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kezelést igazoló lapot nagyon fontos vinni, ha meg vannak csinálva a fogaim? Illetve gondolom mindegyik fogorvos tud adni, mert ahova járok ott ilyenről még nem is hallottam.
2018. máj. 17. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyu, kérdezd meg a toborzó irodában, nem kell ezzel vacakolni! Vagy van email címük is, arra is tudsz írni nekik.
2018. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen fontos,amikor bementem először a toborzó irodába,kaptam egy lapot amit a házi orvossal kell kitöltetni,azt vissza vittem az iskolai bizonyítványokkal együtt a toborzóba,utána kellet megcsináltatnom az erkölcsi bizonyítványt,majd jött a fogorvos(anélkül nem is igen fogják küldeni a behívó parancsot)leadtam a tőle kapott igazolást az irodán,és már csak a bankszámla kivonat kell meg igazolvány képet csináltatni,onnantól már sima ügy.Kb ezekre számíts,minden hónapban van bevonulás szóval bőven van időd. :)
2018. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,attól kérj igazolást akihez jársz.Nálam ez úgynézet ki,hogy először megvizsgálták a fogaimat röntgen géppel(ez nekem 4000 forintba fájt)utána megcsinálták a fogaim és úgy kaptam meg az igazolást.De mivel te azt mondod,hogy kezeltek a fogaid,így neked csak megvizsgálják és ha tényleg kezeltek akkor adják is az igazolást. :)
2018. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. máj. 17. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!