Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az AK-ra szerelhető tőr...

Az AK-ra szerelhető tőr mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

ti használjátok? az enyém kissé életlennek tűnik, érdemes megélezni, kézzel ehet, nem megy tönkre?


mondjuk 5 ezerért nem tűnik nagy számnak



2018. máj. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne megélezni? Simán kövön meghúzod kétoldalról. Mitől menne tönkre? Amúgy bajonettnek hívják.
2018. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt egy eredeti ruszki (még előkerülhet), de az éle nagyon meredek volt, mivel alapvetően ez egy szúró fegyver.Késnek úgy tudtam használni, hogy elvittem egy késeshez, és laposabb szöget adott az élének. Házilag nem vállaltam a köszörülést, inkább olyan profira bíztam akinek volt a köszörüléshez célszerszáma. Különben utána már egész használható lett, és az élét is tartotta. Én horgászáshoz használtam mindenesnek, evőkésnek, fát faragni, halat pucolni, nekem bevált.
2018. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az AK-koz kétféle szurony van kiadva (+ kinában sokféle) Az egyik a nálunk is ismert "műszaki kés" jellegű cucc, ami a Dragunovta is felpattintható, valamint egy valóban szuronynak kinéző kétélű bajonett. (Ez utóbit magyarországon nem használták.) Egyiket sem érdemes élezni, nem arra találták őket ki. Az anyaguk a köszörüléstől kipuhul. Soha nem lesznek jó túlélőkések, az értéküket pedig lerontja a köszörökés.
2018. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
wow köszi
2018. jún. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!