Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szívesen lettél volna a...

Szívesen lettél volna a dicsőséges szovjet hadsereg tagja?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja. Dicsőségesen végigerőszakolták fél Európa lányait, asszonyait.
2018. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor az amerikáneroka mit mondasz? Még a szovjeteknél mondhatjuk azt hogy őket támadták meg, de az amerikánert senki sem támadta meg, ők csak simám erőszakolni jöttek be.
2018. júl. 15. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen, hazánkban is gyakran mesélik öregek, mennyire rettegtek a megszálló és mindenkit megerőszakoló amerikai erőktől.
2018. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha legéppuskázom a kommunista katonákat, akik épp megerőszakolni készülnek valakit, mi lett volna a sorsom.
2018. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Illetve valószínű, dezertáltam volna. Ha magasabb rangú vagyok, csapdába vezetem az egységem, és átállok. Pl. bekerítés helyett frontális támadás egy jól védett állás ellen, dombra fel, és lelövetem azokat, akik visszavonulnak. Aztán átállok, mint oly sok orosz hazafi, a németek oldalára. (Állítólag minden 10. katona átállt, de a selejtből így is túl sok maradt.)
2018. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Magyarországon hozzávetőlegesen - hiszen ilyesmivel nem dicsekszik az ember - 300 - 800 ezer közé tehető az oroszok által megerőszakolt nők száma. Rengeteg volt a nemi beteg és a nem kíván terhesség a háború után.


Ez a szám Németországban több mint 2 millió.


Nézz után ki volt és hogyan halt meg Apor Vilmos. Vagy pl. nagyanyám fiú testvére is így halt meg. Még akart akadályozni egy nemi erőszakot és lelőtték. Más kérdés, hogy ebben az esetben az elkövetőt is agyonlőtte felettese tettéért.


Nagyon aljas dolog ilyet eltagadni, mert védtelenek, gyakran kiskorúak sérelmére történtek ezek.


Bőséges irodalma van.

2018. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, ha legéppuskázom a kommunista katonákat, akik épp megerőszakolni készülnek valakit, mi lett volna a sorsom."

Mért, mikor egy fehér nőt megerőszakoló amerikánert lőttél tarkón akkor mi volt? És ez ugye gyakoribb volt.

2018. júl. 15. 12:15
 8/14 A kérdező kommentje:

"Nézz után ki volt és hogyan halt meg Apor Vilmos. Vagy pl. nagyanyám fiú testvére is így halt meg. Még akart akadályozni egy nemi erőszakot és lelőtték. Más kérdés, hogy ebben az esetben az elkövetőt is agyonlőtte felettese tettéért."


Ez így ebben a formában való igaz, a Vörös Hadseregben azonnal tarkón lőtték, ha valaki a polgári lakosság ellen erőszakot követett el. Vajon ez az amerikáneroknál mért nem volt szokás?

2018. júl. 15. 12:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemi erőszakért biztosan nem végeztek ki szovjet katonákat, sőt, bátorították azt, és kétlem, hogy ha civilt öltek, akkor igen. Az első német falut pl. kiirtották. A történelem leggonoszabb államának hadseregéről beszélünk.
2018. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van is egy ilyen visszaemlékezés, a férfi feleségét épp el akarták vinni a vörös pribékek, a férj ellenkezett, azonnal fejbe lőtték. Gondolod, aki fejbe lőttem, azt kivégezték? Erősen kétlem.
2018. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!