Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek katona?

Hogyan lehetek katona?

Figyelt kérdés

Van egy erettsegim+szakma. Es szeretnek katonanak allni.

Mennyi ido alatt leszek katona?

Misszioba mehetek e?

Es aki minel tobbet tudna irni rola annak orulnek.



#Hadsereg.katona.honvedseg
2018. aug. 8. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb ha jelentkeznél a katonasághoz? Ott megtudsz mindent.
2018. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy jelentkezel. Bonyolult volt, mi?
2018. aug. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem jöttél rá magadtól hogy felkeresed a legközelebbi toborzóirodát (Google 3 másodperc). Én még azt is vitatom hogy a 8 osztályt elvégezted volna nem hogy éretségit
2018. aug. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen...de arra lettem volna kivancsi aki volt katona vagy bar ilyesmi az le irta volna hogy működik ez az egesz. Nem neki all es okoskodik főkep az utolso todi
2018. aug. 9. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jövőhéten végzek az alapkikézpéssel.Először elmész a hozzád legközelebb eső toborzó irodába,jelentekezel,utána az orvosi papírokat elintézed,majd ha megvannak,akkor adják majd a behívót,megjelensz az adott helyen(reménykedj,hogy ne Tata legyen az)majd az első héten elvisznek kecskemétre fizikai/phszihológiai/orvosi viszgálatokra,ha ez sikerült akkor megkezdheted a 2,5 hónapos kiképzést.
2018. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan 13 ev regisegem van, de en is azt tudom elsore mondani hogy irany a toborzoiroda, mert ott kapsz AKTUALIS! infot minden kerdesedre. Meg toronyorat lancostol, csak arra a kikepzes utan josz ra.
2018. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden hónapban indul kiképzés, én is alapkiképzésen vagyok jelenleg Szentendrén. Bemész a toborzóirodába, ott elmondanak mindent, ne aggódj, semmi bonyolultra nem kell számítani. Ha jövő héten bemész, talán beleférsz a szeptemberi vonulásba
2018. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!