Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki lenne szives elmondani...

Valaki lenne szives elmondani nekem hogy tusnák én bekerülni a NATO Különleges Erőibe?

Figyelt kérdés
Magyarázzátok már el nekem hogy hogyis menne az ha én abba a az alakulatba szeretnék bekerülni? Lehet egyáltalán?
2018. aug. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon kiemelkedő személyiségnek kell szerintem lenned, vagy protekciócal, de az meg olyan is.
2018. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen elmondom: Sehogy!
2018. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni azokat a cikkeket, fotókat amik leírják a NATO kölönleges erők lényegét?
2018. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan egység hogy nato különleges erőknek hívnának
2018. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A NATO egy katonai szövetség. Nincs neki közvetlenül semmilyen erője, hanem csak tagországok vannak és azoknak vannak fegyveres erői. Talán szemantikailag azt is lehetne érteni, hogy a NATO összes tagországának a különleges erőire gondolsz. Tehát akkor meg kéne nézned a 29 tagország közül, hogy melyiknek van különleges képessége, és azok közül kiválasztanod azt, ahova állampolgárságot tudsz szerezni és oda felveteted magad katonának és megpróbálsz különleges műveleti irányba szakosodni.
2018. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa értem köszönöm. És még annyi segítséget kérnék hogy tudnátok akkor valami ilyesmiket javasolni? Egy ilyen alakulathoz szeretnék tartozni, az oka az mindegy, csak érdekel hogy mik is a lehetőségek
2018. szept. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!