Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Erkölcsi bizonyítványt hova...

Erkölcsi bizonyítványt hova küldjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy jelentkeztem szerződéses katonának, viszont lejárt az erkölcsim és újat kellett kérnem. Ezt viszont nem tudom hova címezzem, legutóbb valami MH KIKNIP-re küldtem ha jól emlékszem, szóval aki tud az kérem segítsen ki!

2018. okt. 19. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Katonaságtól függetlenül: lejárt erkölcsi??? az erkölcsit mindig kéri valaki, és okkal, és ha kérte valaki, annak címe is van.
2018. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak hogy az a címet nem tudom, mivel nem emlékszem hogy Pestre küldtem legutóbb vagy a toborzó irodához.
2018. okt. 19. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát már egyszer elküldted.

Lejártat küldtél?

Ha nem akkor meg ne foglakozz vele. Ha az erkölcsid akkor még aktuális volt amikor benyujtottad, akkor nincs tennivalód.

2018. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, már küldtem viszont szóltak hogy lejárt amit küldtem pár hónapja. Így ezért kéne még egyet küldenem, de viszont nem tudom hova kéne.
2018. okt. 23. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Oda ahonnan szóltak.
2018. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TheSoldier ***** válasza:
A toborzóba,mivel ott jelentkeztél feltehetőleg onnan is szóltak,hogy kell másik.
2018. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!