Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elképzelhetőek lesznek még...

Elképzelhetőek lesznek még háborúk európai földön a jövőben?

Figyelt kérdés
Félreértés ne esslk, cska kíváncsi volnék a válaszokra.
2018. dec. 1. 21:44
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire figyeled az ukrajnai eseményeket...
2018. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Közeljövőben Ukrajna és a Balkán esélyes, hosszabb távon meg majd kialakulnak egyéb előre nem látható konfliktusok.
2018. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemhiszem... európa egyenlőre gazdasági központ és amerikát kivéve mindenki érdeke hogy az is maradjon. ( másszóval mindenkinek haszna van európából nem akarják megtámadni)
2018. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőek lesznek még háborúk európai földön a jövőben.
2018. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah tényleg, az ukrán helyzet, azt el is felejtettem.
2018. dec. 2. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igen ott most is folynak a harcok
2018. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
putyinbácsi tesz róla, igen.
2018. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a jelenlegi Európai Unió országain belül?Félre értés ne essék, nem vagyok háborúpárti csak kíváncsi vagyok.
2018. dec. 3. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Oroszország 2. legszorosabb gazdasági partnere Németország Kína amerika után európrába exportál a legtöbbet szaudiak ide adnak el a letöbb olajat Irán vezetéket akar építeni európába... Egyedül amerika érdeke hogy európa háborúzzon ezért pénzeli az ukránokat hogy provokáljanak ki egy háborút. Ha európa legyengülne megvenné az összes nagy céget. Mivel Markel nem engedte meg a titip szerződést amivel az amcsik szépen tönkretették volna az európai piacot aztán ott volt a volkswagen per de az sem rengette meg most itt a tesla de ez se hat nagyon az európai autóipar még mindig a legerősebb a világon nekik ezért kell a háború európai területen.
2018. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!