Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki katonának, kommandosnak...

Aki katonának, kommandosnak akkar menni, annak min kell megfeleni? És kik és hogyanj jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,szeretnék katona lenni,ez nem ilyen felángolás,,nem gyerek vágy,csak szertnék fegyverekkel foglalkozni.Vagyok annyira érett hogy eldöntsem mi akkarok lenni.Azért nem googléban keressek mert esetleg itt tapasztalt embereket is talalok.Milyen fizikummal kell rendelkezni??? Válaszokat köszönöm!

2019. jan. 8. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a legközelebbi toborzóirodába, ott majd részletesen tájékoztatnak a fizikai követelményekről. Az a biztos.
2019. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de még az messze van hogy irodába menjek,de azért ha tudos leirnád nekem a követelményeket?
2019. jan. 8. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
előre megmondom hogy szinte NULLA esélyed van bekerülni, iszonyatos túljelentkezés van a honvédségbe is nem hogy speciális alakulatokhoz
2019. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Túljelentkezés???? Nem hinném,de lehet.
2019. jan. 8. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Aszongya túljelentkezés. A legtöbb munkahelyen 200-400 ezer közt fizetnek egyetlen behozott emberért, ott meg ahol jó ha kapsz 200 ezret havonta és bármikor megdögölhetsz hirtelen eget veri a túljelentkezés. xD

Tök hihető! xD

2019. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És kik és hogyanj jelentkezhetnek?

Ferfiak es nok egyforman akik elmennek a toborzoirodaig.

nem gyerek vágy,csak szertnék fegyverekkel foglalkozni

De ez elegge gyerekes motivacio.

Milyen fizikummal kell rendelkezni?

90-60-90. Vagy legalabb ne legyel akkora mint Molnar Krisztian es tudd elvegezni a gyakorlatokat.

5 perc gugli megis jobb otlet lett volna mert tapasztalt emberkent nem tudom komolyan venni a kerdesed a jelenlegi formaban.

2019. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5, sorolj fel parat abbol a legtobb munkahelybol...

A tuljelentkezes ugy realis hogy ha meghirdetnek 10 helyet peldaul egy alakulathoz, akkor nem csak 10-en fognak jelentkezni. Es a fizud tobb is tud lenni 200 ezernel. Magyar katona belfoldon meg hamarabb doglik bele az unalomba mint egy golyoba.

2019. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na most igyekszem normális választ adni. Az első: bárki jelentkezhet, ha elmész a legközelebbi toborzó irodába, már kész is vagy. Aztán kapsz behívót, elmész az alapkiképzésre, azt végigcsinálod, és beosztást kapsz abba az alakulatba, ahová jelentkeztél. Ha a te esetedben ez a KME, akkor utána jön a Pitbull, ahol rendesen megfingatnak, és ha azt túléled, akkor jön a 10-12 hónap alapkiképzés. Hogy milyen fizikum kell? Bírd a futást, menetelést, fekőt meg az ilyeneket. Persze ha a kommandósokhoz akarsz menni ott szart se ér, ha pusztán bírod ezeket. Öt perc Google tényleg jobb lett volna ;)
2019. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondom hogy utána néztem,de itt tapasztalt emberkre bukoanhatok,azert van nem ez az oldal hogy kerdest tegyunk fel,nem hogy googlizuk meg
2019. jan. 23. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mondtad, másrészt öt perc google-val szerintem több szakirodalmat tudnál megtalálni a témával kapcsolatban, mint itt. De egyébként youtubon is vannak jó videók, itt van egy pl, ha a KMZ érdekel


[link]

2019. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!