Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Meik az erősebb?

Meik az erősebb?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdésem meik a fejlettebb!

Meiknek van nagyobb ereje? Szerbiának vagy Magyarországnak?Esetleg Albániának?Mi okbolt érdekel ez?Nem tagadom foglalkoztat a Koszovói kérdés!Foglalkoztat vajdaság kérdése is...Ha esetleg (a mesékben)kérné vajdaság az Autonómiát (Ha nem vajdaság.. Bácska 70%Magyarlakta Vajdaság egyik legnagyobb része bácska), és a mostani jónak mondható Szerb-Magyar "barátság" elromlana ki nyerne?


Ha figyelembe vesszük a Magyar Tankokat a Leopárdokat..

De vegyük figyelembe a Szerb "hadipart" is.

Ha eddig nem hallottál rolla pár bélda: [link]


[link]


[link]


[link]


Meik fél nyerne?

Albániáról nem tudok nagyon sokat...



2019. jan. 13. 11:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy pl:Magyarország NATO tag...Ha figyelembe veszük hogy Szerbiát az Oroszok,Kianaiak meg a Görögök is támogassák akkor kb ugyanolyan erős lehet mint egy NATO tag....(persze nem erősebb gyengébb)És Putyin sokat segített Szerbianak...
2019. jan. 13. 11:53
 2/22 anonim ***** válasza:
Albania a leggyengebb a 3 kozul. Jelenleg a szerbek nem tul utokepesek, a levegoben szerintem vernenk oket, utana mar onnan ki lehetne lodozni a tankjaikat amikben folenybe vannak. De ha valamiert nem tudnank uralni a legteret nagy bukas is lehetne belole tekintve akar azt, hogy nekik eleg sok haborut latott emberuk van es eleg fanatikusak is. Az uj Leopardok es onjaro tuzerseg meg evek kerdese meglesz (es meg a kikepzesrol nem is beszeltunk..)bar akkor szerintem minden teren minosegi folenybe kerulne a magyar hadsereg, de addig a szerbek is vehetnek uj eszkozoket. Masik kerdes hogy az oroszok mennyire neznek el ha a partfogoltjukat megtamadnank.
2019. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ezek pontos adatok e...

De Szerbiának 121 repülője van( kérdés meik harcra fogható)

2019. jan. 13. 12:02
 4/22 A kérdező kommentje:
Viszont tény hogy a Magyar légierő erősebb!
2019. jan. 13. 12:03
 5/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom a fenti linket, ahol nem feltételezések, hanem valós adatok vannak.

2019. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak addig olvastam, hogy "meik". Ennyi elég is volt.
2019. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én ugy tudtam Magyarok vettek uj leokat .Nekem a tankot mindenhol ugy forditya le a telom hogy "tartály" viszont ha angolul nézem ugyanazt Tank-nak irja.Ugy tudtam hogy Szerbiának 250 tankja van...És nem 805.
2019. jan. 13. 12:30
 8/22 A kérdező kommentje:
Magyarnál 32-őt ir.Akkor ez lehet régi adat...
2019. jan. 13. 12:31
 9/22 A kérdező kommentje:
Mármint tankot
2019. jan. 13. 12:31
 10/22 anonim ***** válasza:
A Leopard 2 tankok meg nincsenek itt es ahogy irtam korabban meg evekig nem is lesznek. Valoszinuleg az oldal csak a jelenlegi haderot szamitja a fuggoben levo beszerzeseket nem, igy az a 32 a regi T72 allomany lehet.
2019. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!