Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi alapján dől el a Különleges...

Jeffrey Spender kérdése:

Mi alapján dől el a Különleges Műveletieknél, hogy ki milyen gépkarabélyt kap?

Figyelt kérdés
Közkatonáknál mindenkinek egységesen M4-ese vagy valami Kalasnyikovja van, addig Különleges Műveletieknél általános jelenség, hogy egyik katona megelégszik az M4-essel, másik meg SCAR-al megy bevetésre, hogy történik náluk az ilyen "egyediesítés" ?
2019. jan. 22. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
kinek mi passzol. A különleges műveletiseknél elvárás a precízió, tehát ha valaki x fegyverrel nem tud olyan magabiztos lenni mint y nal akkor y-t használ nem erőltetik rá a másik típust
2019. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

különböző beosztásokra történik a felvétel mint pl.: Delta -> Medic. Erre történik a képzés külön. Sok beosztásnak megvan a maga fegyvere is külön. Ha egy ember alkalmatlan mondjuk medicnek, de alkalmas Bravo-nak akkor oda csapatják be.

Nem egy bonyolult dolog.

Ha semmire sem alkalmas valaki akkor meg a KMA-n szépen elszáll mint a győzelmizászló.

2019. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2:


A felcsernek (Medic) vagy a műszakisnak (Engineer) mi indokolná a különbözőbb gépkarabélyt, mint a teljesen sima lövésznek (Rifleman) ?


Nem Battlefield-ben vagy más ilyen játékról van szó, hanem a Valós életről.

2019. jan. 23. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyász megesz hogy még mindig fel tudtok itt húzni :)



különböző beosztásokra történik a felvétel mint pl.: Delta -> Medic. Erre történik a képzés külön. Sok beosztásnak megvan a maga fegyvere is külön. Ha egy ember alkalmatlan mondjuk medicnek, de alkalmas Bravo-nak akkor oda csapatják be.


Tudom nehéz a szövegérték, de ezzel azt akartam mondani barátom hogy mint medicnek (ÉS BAROMIRA NEM FELCSER ha már battlefieldezel itt...) megvan a beosztása.

Most bakker fegyverzetist is mondhattam volna teljesen lényegtelen.

Bekerül valaki egy fegyverzetis beosztásba kiválasztáskor, ezután ő erre a beosztásra kapja meg a megfelelő fegyvert.


Istenem de fáj amikor az ilyen kis kölykök okoskodnak.


Amúgymeg húzzál el szerelj fel Szolnokon aztán megtudsz mindent amit akarsz.

2019. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig értetlenkednem, hogy kell, 75-ös.


"Sok beosztásnak megvan a maga fegyvere is külön"


A talpasoknál mind a sima lövésznek, mind a szanitécnek (ha a felcser helytelen) ugyanazt az M4-est osztják ki, akkor ez mivel lenne máshogy a különleges műveletieknél, hogy másabb gépkarabély kell a felcsernek, mint a lövésznek ?


De én arra a szitura gondoltam, amikor mindketten lövészek és mégis más-más gépkarabélyt vesznek elő.

2019. jan. 25. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

De nem kap más fegyvert a medic bakker csak példának hoztam fel.


Nemtom mit nemértesz azon hogy adott egy beosztás. Ami mondjuk legyen a nyomorult fegyverzetis. (ők a könnyügéppuskások.) Mivel ebbe a beosztásba kap kiképzést egyénileg, ezért erre kapja egyénileg a fegyverét is a beosztáshoz, ami ebben a helyzetben mo-n a Minimi.

2019. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!