Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Székesfehérvár alapkiképzés?

Székesfehérvár alapkiképzés?

Figyelt kérdés
Most lesz katonai alpkikiképzés Székesfehérváron de közbe Tata is inditt alapkiképzést ezen egy időbe, most aztmondták hogy nemtudják garantálni hogy fehérváriként mondjuk az ember itt végezze el mer csak úgy összeválogatják az embereket, de én nem hiszem el hogy nincs benne valami logika hogy pl nem észerűbb ide küldeni aki Fehérváron lakik az miért kerülhet Tatára is akár és a létszám se magyarázat aztmondták nem az dönt(ok mer van akinek pl Fehérvár van messze de könyörgöm akkor aki szentendrén lakott 15 évig vagy kituggya mikor volt ott először kiképzés azt hibáztassuk ezér mer ott lakott akkor meg nekem volt mondjuk messze az meg röhögött a markába ja és persze mindig lesz akinek messze lesz valami 🙂 de azér én mér kell hogy szívjak) tehát lutri?na azt hogy ez tényleg lutri teljesen vaktába mint az osztott pakli ?csakhogy biztos van logika ki hova kerül, biztos van azér leosztás nem csak nevek vannak ott a kiképzési csoportfőnökségnél azt kész, vagy puszta kicseszés 🙂?és a ne válogasson aki katona akar lenni legyen tökmindegy azt mellőzük mer azt eleget halottam.köszönöm

2019. febr. 22. 16:38
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Székesfehérváriként valószínűleg Székesfehárvárba fogsz kerülni.
2022. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!