Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért mondják páran, hogy a...

Miért mondják páran, hogy a kötelező sorkatonaság jajj de jó volt? A legtöbb öreg azt mesélte, hogy dohányozni, inni, és hazudni tanult ott meg.

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 19:25
1 2
 11/14 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%
Aki előtte és utána is be volt zárva a téesz-kocsma-komfort nélküli parasztház háromszögbe, annak nyilvánvaló hogy a hadsereg egész életének egyetlen élménye volt amiről mesélhet.
2019. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Színvonaltól függ... Ha inni, cigizni és hazudni tanítana meg, akkor nem sok értelme van.

Rajtunk múlik, hogy mennyire vagyunk igényesek.

2019. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanaz mint az iskola. Vissza gondol az ember, hogy de jó volt iskolásnak lenni. Mindig ott voltak a haverok, együtt sírtunk, együtt nevettünk, jól szórakoztunk...csak az a fránya iskola ne lett volna.


Saját alkoholista apámon és ismerősi körén is azt láttam, hogy azok emlegették igazán, akiknek amúgy céltalan, unalmas, szar élete van, és semmit nem képesek elérni. A katonasággal legalább pár hónapra-évre le voltak kötve és azóta is elmondhatják, hogy "ők letettek valamit az asztalra", ha már mást nem sikerült.


Vagy saját magam hasonlóan vagyok az egyetemmel. A közösséget, társaságot, élményeket amiket kaptam, azt nem adnám vissza, de az egyetemen való szívást, hajtást nem csinálnám még egyszer az biztos.

2019. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz volt, pont ezért szeretnék az öregek visszahozni, hogy ti is szenvedjetek, nehogymár csak ők.
2019. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!