Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az amerikai katonák tényleg...

Az amerikai katonák tényleg olyanok voltak a 2. vh-ban mint a hogy a mai filmekben és játékokban ábrázolják őket?

Figyelt kérdés
Poénosak,kemények és jók.

2019. márc. 27. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne.
2019. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze!

Eleve a besorozás feltétele, hogy valaki poénos, kemény és jó legyen.

Ha ebből csak kettő az igaz, mondjuk csak kemény és poénos, akkor már ki is esett.

Mert tudod, a filmek - de különösen az amerikai filmek - mindig a realitásra törekszenek és egy kicsit sem térnek el a valóságtól!

2019. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a valóság igencsak eltért attól, amit látsz a Call of Duty-ban vagy a Fury c. filmben :)
2019. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Az orosz (szovjet) katonák tényleg olyanok voltak a 2. vh-ban mint a hogy a filmekben és játékokban ábrázolták őket?

Poénosak,kemények és jók.

2019. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én láttam a tévében, hogy ők egy alakulattal átmennek a fronton, nácikon és aknamezőn is, ha éppen nem lehet tudni, hogy egy közlegény hol tartózkodik a háború során.
2019. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Bizony, csakis a néger pilóták bombázták porrá a francia, holland és német városokat.

Néger tisztek parancsoltak a tankokban, meg néger volt a tábornok is, csak tudod odahaza a villamosra sem szállhattak fel, amin fehérek utaztak, meg az USA törvényei szerint azt a négert, akinél lőfegyvert találtak, már akasztották is fel mindenféle huzavona nélkül, mellesleg a hatalmas nagy csatáik mindösszesen csak egy röpke epizódszámba mennek a keleti front egyetlen ütközetéhez képest.

Ha megnézed a közlekedési balesetek számát, egyetlen év alatt több áldozata van, mint a háborúban mindösszesen megtörtént, annak egy részér is saját maguk okozták, amikor a saját tüzérségük lőtte őket halomra, vagy a saját repülőik bombázták a csapataikat miszlikbe.

2019. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
olvass el pár beszámolót gyorsan megváltozik majd a véleményed
2019. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%
Es sosem ettek ember vagy eroszakoltak noket :) kedves aranyos poenos es nagyon kemenyek voltak :) ezert szeretik oket mindenhol :)
2019. márc. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Tudod kedves kérdező, a történelmet mindig a a győztesek írják...
2019. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha már a Fury filmet megemlítették, olyan barátságos megerőszakolást sem láttam, mint abban volt.

Na persze a lovagias páncélos tiszt megkínálta rántottával a csajokat, megjegyzem ez tényleg valós, a seregben gyakran ettem tojást, de csak főzve, mert öt perc alatt ezer tojás ugyanúgy megfő, mint egy. Untuk is már, a rántotta viszont macerás, pedig inkább azt ettem volna, de felmerült bennem, hogy honnan volt az a nyers tojás a tisztnél? A konyháról aligha lophatta, inkább valami német tanyáról zabrálta, német tojás volt az, semmi kétség, na és a többi részeg GI Joe-val mi a helyzet, akiknek nem jutott tanya és nem volt tojásuk?

Azok valszeg nélküle kapták el a menyecskéket, mert ha egyszer nincs tojás, akkor mit lehet tenni?

2019. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!