Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Segítene valaki légyszi?

Segítene valaki légyszi?

Figyelt kérdés
Akik esetleg követik a hozzászólásaimat nekik lehet furcsa lesz amit írok. Egész életemben nem akartam semmit elérni csak lenni, na ez eddig sikerült is. Undorító szar szintre züllesztettem magam újra és újra és újra. Olyan szokásokkal lettem gazdagabb amiket feliratnék a következő SpaceX-es rajtra utasnak. Most végre életem során először tudom mit akarok! Nagyon hülyének fogok tűnni de vállalom. Nem érdekel mennyit kell szenvednem, tanulnom, kínlódnom, hogy mekkora veszélyekkel kell szembenéznem! Komolyan kérdezem és most az egyszer nem viccelek! Milyen irányba kezdjek el tanulni és karriert építeni, hogy alapíthassak egy titkosszolgálatot? Mert ezt akarom és nagyon szépen kérlek titeket segítsetek!

2019. ápr. 1. 19:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nyugodtan kiröhöghettek de azért segítsetek is.
2019. ápr. 1. 19:38
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Meg par ora es veget er az idei aprilis 1 is...
2019. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A titkosszolgálat állami szerv. Állami szervet az állam/államigazgatási szerv alapít, és nem magánszemély/cég. Az ötleted már eleve halott, mert nem kivitelezhető.
2019. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan kerülhettek ilyen munkakörbe? Nem baj ha nem az enyém csak csinálhassam amire van motivációm!
2019. ápr. 1. 19:44
 5/13 A kérdező kommentje:
-t
2019. ápr. 1. 19:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel csak erre tudok gondolni tegnap óta :(
2019. ápr. 1. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem nyomozó szak

Aztán gyakorlat felsőfokú angol és akkor esetleg lehet valamit nyomozgatni.

Magánszemély nem alapíthat titkosszolgálazot maximum nyomozócéget magánnyomozót amiben csalfa feleségeket fotózgatnak.

Ahoz tőke kell meg engedélyek ezrei.

2019. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Titkosszolgálatokhoz általában nem lehet jelentkezni, kiszemelnek maguknak valamiért és hívnak.

Legyél ipari kém, az jó biznisz.

2019. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kell amiben ott a veszély, ott a cél, és egyedül meg tudom oldani. Nem félek megdögleni sem ezért bármit bevállalnék amit csak lehet. Vagyok olyan őrült, higgyétek el :D
2019. ápr. 1. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tényleg érdekel csak erre tudok gondolni tegnap óta :("

No akkor usgyi az ágyba és aludd ki magad. Holnap majd más marhaságra fogsz gondolni és ennyi!

2019. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!