Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Légpuskánál a gömbölyű vagy...

Légpuskánál a gömbölyű vagy hegyes lőszer a jobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hegyes jobb szerintem, de a legjobb az acélmagos műanyag köpennyel.
2010. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljes acélköpenyes a legjobb.(FMJ)
2010. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a gömbölyű pontosabb
2010. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A legjobb légpuska lőszer a tompa fejű. A gambo márkát ajánlom figyelmedbe. Jók a tulajdonságai, és látványosan javítják a puska "képességeit". A lehető legpontosabb lőszer.
2010. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A lapos fejű az a Gamo Diabolo.

Madárra hegyes, konzervdobozra gömbölyített, papírlapra lapos.

Van még a teljesen gömbölyű, ami szerintem a lehető legrosszabb.

2010. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Verébre tompával lövünk, mert az robbant :D
2010. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
jaj a gömbölyűt a tompa fejűre értettem, mert a kérdező is úgy értette, és így egyszerűbb neki... nem kéne belekötni mindenbe
2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az acélmagvas műanyag köpennyel azért nem a legjobb választás, mert a csőben a rovátkákat hosszú távon tönkreteszi a műanyag:/


Szerintem a hegyes pontosabb.

2010. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igazából csak a becsapódásnál keletkező erő területi eloszlása más, hegyes nagyobbat üt. Arra kell figyelni, hogy egyfajta (márkára is: más gyártó, más összetétel, eltérő ballisztikai tulajdonságok) lőszert használj, és ahhoz lődd be a puskát, mert csak így lesz pontos.
2010. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utolsó előtti válaszolo a rovátkákat huzagolásnak szokás nevezni:), és a műanyag köpenyes éppen h nem károsítja gondoljunk csak bele melyik a puhább az ólom vagy a műanyag ????O_o? de ebből kifolyólag a műanyag köpenyes nem képes forgómozgáts felvenni mert a huzagolás , felhasítja és pontatlanabb, a hegyes lőszer a pontosabb , a domborúbb az pedig a nagyobb átütő erejű . Létezik a még úgy nvezett polym@g lövedék is (nehézólom köpeny kemény műanyag mag, és az ugyanilyen köpeny cink mag)<--(100 db 2500Ft de megéri a 20 Joulos CO-s légpuskám átviszi a 2 centiméteres farost lemezt xSS 20m-ről )
2011. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!