Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az beteges, ha szerelmes...

Az beteges, ha szerelmes vagyok a kommunizmusba? Meg Észak Koreába?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan elragadó a történetük,hogy egésznap ezeket olvasom,meg szívesen benne lettem volna egy kommunizmus időszakba.
2019. ápr. 17. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy az Viktor?
2019. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2019. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kész a Wartburg?
2019. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ulj le fiam egyes.
2019. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
eggyes""
2019. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgasd magad, van aki a Santa Fe-i vasútállomásba szerelmes, sőt később hozzá is ment. Ti jó barátok lennétek!

[link]

2019. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Odamehetnél.El leszünk nélküled.Vagy itthon is élhetsz kommunista életmódot.Kell hozzá egy lada (amire ha megvan a pénzed még vársz pár évet, hogy megvedd, hogy átérezd a feelinget), vagy wartburg, egy kis pálesz, egy rossz sz.r rádió, ja és egy még régebbi TV 4 adóval.
2019. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon a négy fal között csendben kivered rá és nem feltűnősködsz vele, akkor nem olyan nagy baj.


De ha mondjuk a nyílt utcán próbálsz fajtalankodni egy Leninnek beöltöztetett birkával, az már azért elég cakkos.

2019. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Nyilván provokatívnak szántad a kérdést, de valahol mégis megértelek. Én speciel imádom a kommunizmus történetéről szóló dokumentumfilmeket és minden Észak-Koreáról szóló híradást igyekszem figyelemmel kísérni. Egész egyszerűen érdekes és izgalmas téma. Az Internacionálé magyar változatát is szeretem, zeneileg kiváló.

Más kérdés, hogy sem az ötvenes évek Magyarországán, sem a jelenlegi Észak-Koreában nem tudnék élni, mert ugye akkor esélyem sem lenne a neten, meg a kábeltévén beleásni nmagam a témába. De egy szabad országban, a kényelmes fotelben miért ne?

2019. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!