Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Most ezt a hajó elleni merényl...

Most ezt a hajó elleni merényletet az ománi öbelben ki tette?

Figyelt kérdés

irán vagy usa?


mert nekem van egy sanda gyanúm, hogy amerika volt a ludas csak próbálja iránt a rossznak beállítani

azóta lett vmi bizonyíték rá, hogy irán műve?



2019. jún. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem én voltam. Én ha merényelnék orbánc lenne az elsődleges célpont.
2019. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ha ilyet írsz, ne csodálkozz ha a Tek csenget majd nálad:D
2019. jún. 16. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Személyes vélemény, de szerintem vagy Szaúd-Arábia, vagy valamely általuk pénzelt terrorista csoport tette, régóta próbálják bevonni az USA-t a saját közel-keleti konfliktusaikba, és ha ennyivel sikerül egy háborút kiprovokálniuk, vagy csak a fő vetélytársat lényegesen elszigetelniük, abból ők profitálnak a legjobban. És ahogy a Hasogdzsi gyilkosságnál is láthattuk nem válogatnak a módszerek közt.

De valószínűleg sosem tudjuk meg minden kétséget kizáróan, hogy kik tették, ha csak tovább nem folytatják a támadásokat, és előbb utóbb "rajta nem kapják őket".

Az USA által közzétett bizonyíték az kb olyan, mint egy UFO, vagy szellem videó, ha látni akarod amit a videó feltöltője látni vél, akkor látni fogod, ha nem, akkor csak egy homályos felvételt látsz. Alapból fura, hogy az USA víziaknát emleget, főleg, hogy a megtámadott japán hajó legénysége repülő tárgy becsapódásaként írta le a támadást.

2019. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
érdekes, az látszik, hogy ez a hajó hová ment, mert akkor lenne hihető ha Irán fele ment volna gondolom
2019. jún. 16. 11:43
 5/5 kretens ***** válasza:
55%
Én 2009 -ben jártam Iránban.Jó kis kirándulás volt.Na de a lényeg az hogy nagyon lebecsülik Irán katonai erejét.ha megtámadják Iránt az a támadóknak valami olyan lenne mintha Vietnámi háború csak piknik lett volna.Irán háromszor akkora mint Franciaország.A rakétatechnológiájáról csak annyit hogy ez az ország 2006-ban saját műholdakat állitott föld körüli pályára.Támadó ballisztikus rakétáinak száma ismeretlen de annyit tudnak róla hogy 10-perc alatt az egész közelkeletet leradilozhatnák.
2019. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!