Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a wehrmacht és SS katonákról készült második világháborús fotókról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 13. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

#2

Majd én is odasétálok melléd és szó nélkül szájba verlek, utána pedig azt mondom a rendőröknek, hogy "tecciktunnyi, én csak az Emberiség Ellensége ellen harcótam!"

2019. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Holokauszt.6 millió ártatlan zsidó haláláért felelős Adolf Hitler és a katonái.
2019. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szívmelengető képek. Bár csak győztek volna...
2019. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"Holokauszt.6 millió ártatlan zsidó haláláért felelős Adolf Hitler és a katonái."

Ez szőrnyű, de a "győztes" kommunisták lelkén mennyi ártatlan ember halála szárad?

2019. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
A szovjetek nagyobb és kegyetlenebb népírtast követtek el még a háború elött is . nem beszélve a munkatáborokról. Ahová még a saját fajtájukat is beküldték .
2019. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés. A katona is ember, legyen akármelyik oldalon.
2019. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
A kabalaállatok mindig morálnövelő tényezőnek számítottak.Egy vietnami veterán visszaemlékezése:„Azt hiszem, nyújtottak egy kis otthonosságot nekünk. Hangyát nálunk senki nem ölelgetett, de azért szép kis állatkertünk volt… Jó volt látni őket, megnyugtató, hogy ott van valami, ami nem fog rád lőni, nem fog a képedbe robbanni. Ha átkeltünk egy falun, nem is tudom, hány srác veregette meg a vízibölényeket. Pedig azok sárban fetrengenek. De akkor is kellemes érzés volt: egy állat, ami nem akar bántani."
2019. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem azok a jóravaló honfitársaim jutnak eszembe akik megfojtanák a migránsokat egy kanál vizben.

Egy rendszer áldozatai ők minden. Gyenge jellemek akik vakon hittek az állami propagandában.

2019. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Papi Gonzales ***** válasza:
100%
cukik a cicák
2019. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mopat ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy aranyos, a cicának van gyakorlati haszna is. Egy lövészárokban, ahol a lehulló ételmaradék, stb. a katonák lába alatt hever a sárban, vagy a deszkák között, bizony, hamar megjelennek a rágcsálók. Vagy amikor 41 őszén átgázoltak a szovjet földeken, az összes, téli szállást kereső és megzavart pocok és egér vajon hol kötött ki? A depókban, ruha és élelem raktárakban, vagy a járművek meleg motorterében. Aztán ugye, rágtak szét mindent.A német élelmezés eléggé hagyományos volt, nem nagyon használtak pl. tömegben előre gyártott MRE kaját. A kenyeret például tábori kemencékben sütötték a hadosztályoknál, és a húst is tábori hentesszázad vágta le. Szóval, az egerek után hamarosan kóbor cica és kutya is bőven került hozzájuk. Nem beszélve, hogy a "félelmetesen gépesített" német hadsereg 75-80% ban lóvontatású volt. A lókaja meg igazi csemege a rágcsálóknak. Felszíni hajókon gyakran kisebb testű kutyát is használtak a patkányok ellen. (És még cuki is volt...)
2019. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!