Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek hogyan, milyen...

Szerintetek hogyan, milyen körülmények közepette fog majd valamikor véget érni Putyin elnöksége?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Putyin, Erdogán, Orbán és a hozzájuk hasonló diktátorok halálukig uralkodnak, vagy maguktól adják át a a hatalmukat az arra kijelölt utóduknak.
2019. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog véget érni.
2019. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval Putyin halhatatlan? :)
2019. júl. 28. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog véget érni.
2019. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg meghal.

Ha jól tudom, már nem annyira fiatal és az oroszok nem élnek túl sokáig.

2019. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Putyin halhatatlan mint Orbán és Erdogán is. Törvényes demokratikus úton nem fog menni a leváltásuk ebben biztos vagyok.

Éppen most olvastam hogy Putyinék jelenleg töröltek egy ellenzéki és egy független indulót a helyhatósági választási jegyzékből formalitásra hivatkozva. Sajnos nálunk is így fog menni ha megszorongatja valaki a Fidesz tökeit.

2019. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Ha nem történik nagy dolog, akkor visszavonul. 66 éves, 71 lesz, mire véget ér a jelenlegi elnöki ciklusa, az már esélyes lehet.
2019. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól rémlik nyilatkozott olyat hogy ez az utolsó elnöki ciklusa a korát elnézve valószínű hogy igaz
2019. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Most éppen vannak jelek arra, hogy inog az elnöki szék alatta. Régóta tudni lehet, hogy a túl nagyra nőtt oligarchák akár el is pártolhatnak Putyin mellől, ha találnak számukra jobb és biztosabb jelöltet.


Illetve az orosz nép is lassan kezdi levetkőzni a szovjet múltat. És ha ez megtörténik, akkor Putyint (vagy ha közben más szovjet diktátor típusú elnök kerülne a székbe, akkor őt) szabályos keretek között is le lehet váltani.

2019. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért nehéz megérteni, hogy az orosz nép az erős cárt becsüli.

Ő meg az.

Meg fogja szervezni az utódlását, különben kárba vész, amit elért.

2019. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!