Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump majdnem csinált...

Donald Trump majdnem csinált 3 világháborút várják már szerinted hogy leváltsák végre?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 18:48
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
68%
Érdekes. Szerintem az egyetlen elnök az utóbbi időben az Usa-ban aki nem akar rommá bombázni egyetlen országot se.
2019. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy bizonyos réteg minden egyes éjjel erről álmodik, sőt még III. világháborút is fantáziálnak. De már csak 5 és fél évet kell várniuk hogy más legyen az elnök, szóval egyszer majd a távoli jövőben véget érnek szenvedéseik.
2019. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, ezt nagyon adom, komolyan unatkozhatnak itt az emberek. Biztos valami jófajta hallucinogént vesznek a dílertől. :D
2019. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
...és azt hármat mind egyidőben... :D
2019. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy 3 évnyi hivatalban lét hogyan elég nem három... hanem akár egy világháborúra is? :D
2019. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig az elődeihez képest ő eléggé visszafogott e tekintetben
2019. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még észak-Koreába is elszaladozik, hogy lenyugtassa a Kim családot, mi a bajod vele?

Nekem csak a fizimiskája nem nyerő, de például JFK totál jóképű volt és az tényleg kis híján ennek ellenére összehozott egy kemény összecsapást a ruszkikkal, szóval bánja a fene, hogyan néz ki, szerintem elég józan politikus, csak néha nem tudja a száját csukva tartani és fecseg ezt, azt, amit nem kellene.

2019. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem a következő elnök tökösebb lesz

helyre teszi az Oroszokat a kinaiakat es az arabokat

Munka lenne szakadásig

2019. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!