Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angela Merkel direkt használja...

Angela Merkel direkt használja a német emberek helyett azt a kifejezést, hogy lakosság?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 17. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is, ha hallgatsz. Ha nem tetszik, tovább is mehetsz, mint mások.

Akik évszázadok -az anyakönyvezés óta írottan is- itt élnek, nem akarnak osztozni nem hungarusokkal a Kárpát-medencén. Rákóczi és a 48-as szabadságharc után nem tudtunk védekezni, most a szovjet -és más- birodalom után okosabb résen lenni.

Izrael is megszabadul a néger betelepülni akaróktól. Mi sem vagyunk kevesebbek.


Mindenkinek van SAJÁT hazája, védje azt, éljen ott.


Milyen nyelvből fordítod ezt a "megjár"-"nem jár meg" szörnyedvényt?

2021. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak tudod, a végén mindenki tovább megy. Nem marad senki, csak a Bayer Zsolt és hívei, meg a hasonló zárt gondolkodású egyénke.


Izraelt meg ide hozni, hajaj. Nem hiszem, hogy ők lennének a minta ország, akit követni kellene.


Amúgy meg tök mindegy, az ország úgy el lett adósítva kínai meg orosz hitelekre 50 évre titkosítva, hogy hajaj :D


Engem speciel nem zavar sem orosz, sem olasz, sem francia, se senki akik itt élnek Budapesten. Most is sétálgattam a Városligetben, sok külföldi családot hallottam, teljesen normális emberek. Láttam olyan családot is, ahol a gyerek apja magyar a nő meg más nemzetiségű volt. Angolul beszélt. A gyerek meg tudott angolul és magyarul is. Ellenben sok magyar olyan buta, hogy a saját nyelvét se tudja normálisan beszélni. Elég ha a facebook kommenteket olvasgat az ember.

Szóval szerintem a magyar ne ítéljen.

Az hogy mi a saját haza, az nyílván az ahol született. De attól függetlenül miért is kellene ott élnie? Semmi nem kötelező. EU-s polgársággal oda költözik, ahova csak akar. Ott él, ahol akar. Sehol nem érheti megkülönböztetés ez miatt.


Sehonnan nem fordítottam semmit, magyarul írtam ezt saját gondolatmenettel. Éltem Németországban, mindent megkaptam, ami egy ottani német lakosnak is megjárt. Semmiben nem szenvedtem hátrányt. Sajnos ebben nekünk lenne hova fejlődnünk.

2021. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

18.43

Szerintem meg Magyarországon EGYEDÜL a magyarnak van joga hogy "ítéljen".


Nem mondtam Izraelre, hogy "mintaország", viszont a zsidóktól sok tanulnivalónk van a saját fajtánk megbecsülése/előre helyezése terén.

2021. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De hát ebben egyet értek veled.
2021. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!