Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tisztességes emberek miért...

Tisztességes emberek miért kerülnek olyan ritkán hatalomra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Ritkán? Lassan 10 éve tisztességes ember van hatalmon.
2019. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

#1-nek:


O1G, te vagy az?


Kérdezőnek:


Azért, mert egy tisztességes embernek hatalmas kihívást jelentene a tisztességtelenek tömegében rendet vágni!


Én is tisztességes vagyok, és ha felajánlanák hogy leváltják a fidesz-kormányt és én lehetnék a miniszter-elnök, avval a párttal amelyiket választom, NEMET MONDANÉK!


A faxomnak sem hiányzik egy ekkora probléma!

2019. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésedben a válasz; mert tisztességes.
2019. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

#2

Tudom, ti gyurcsányt is újra megszavaznátok, holott tudjátok róla hogy nem tisztességes ember.

Ettől mi még nem szavazunk olyanra akit nem tartunk tisztességesnek. Pontosan azért van most Orbán kormányon, mert őt tisztességesnek tartják a támogatói és még egy rakás szavazó van aki eléggé tisztességesnek és a legalkalmasabbnak tartja az összes jelentkező közül.

2019. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

"Pontosan azért van most Orbán kormányon, mert őt tisztességesnek tartják a támogatói"


Szerintem többen vannak azok, akik a legkisebb rosszként gondolnak rá, mintsem tisztességesként. De hát te tudod...

2019. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

#2, #4-nek:


Én külön választom a politizálást a magánemberi mivoltomtól.


DK párttag vagyok, úgyhogy a sejtésed helyt-álló.

De ha azt mondanák hogy vegyem át az ország vezetését a DK-val, a 'csába küldeném őket!

2019. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#5 Olvasd át újra! Nem írtam olyat amiben mást állítottam volna.
2019. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A mostaniak nagyon távol állnak ettől a kategóriától. És ezen belül is vannak még tisztességesebbek. Pl. aki manapság kimaradna a migrációból (Orbán nem marad ki, már rengeteget telepített be), egyáltalán nem korrupt, a nemzet és a gazdaság érdekében politizál.
2019. aug. 22. 22:36
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
A dolog ott kezdődik, hogy ép elméjű ember nem akar másokon uralkodni. Az elmebetegségek bizonyos kategóriájára meg a csökkent erkölcsi érzék jellemző és ha ez kellő agresszivitással is párosul, akkor nincs menekvés.
2019. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
#4 ti kívülállóként nem tudjátok mi a tisztesség, hiszen a családjaitokban évtizedek óta alap a lopás, hazudozás, rablás, haszaárulás, sunyiság, akár egymás hátbaszúrása. Ezért vagytok komcsik, ez a beteg ideológia alapja.
2019. aug. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!