Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában miért nem volt...

Amerikában miért nem volt soha világháború?

Figyelt kérdés
Pár szigettol tekintsünk el. A kontinensen soha nem volt, míg Afrika Európa és Ázsia hadszinter volt

2019. aug. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
És kiknek kellett volna ott háborúzniuk a másik ellen?
2019. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Vilagháború volt csak a hadszintér volt európában .

Viszont a 19-dik század elején volt dél-amerikában a függetlenségi háború ahol Nagy-kolumbia kimondta a függetlenségét spanyolorszaggal szemben.

És dél amerikában még ezen kívül is voltak háborúk , az interneten rálehet keresni.

2019. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Náciknak beeletört a bicskája a kétfrontos háborúba. De Hitler a mein kampf alapján a 60-as évekre tervezte volna az inváziót.
2019. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
De buta kérdés ez. Jajj.
2019. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert Kanadával meg Mexikóval nem állt háborúban. Hitler meg nem jutott el odáig, hogy megtámadja Amerikát.
2019. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
63%
Én megnéztem volna, ahogy a magyar csapatok Csepel biciklivel kivonulnak Kecskemétről San Diegoba és az éj leple alatt gyorsan lövészárkokat ásva reggelre fronttal várják az amerikai csapatokat.
2019. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat az indianok szerint az elso vilaghaboru 1492-ben kezdodott... Na jo ertem mire gondolsz, de az amerikai konfliktusok nehezen fejlodhettek volna vilaghaboruva..mivel tobb szomszed kellet volna es ott van a ket ocean is ami vedi igy nehez ratamadni.
2019. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!