Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jól tette a brazil elnök hogy...

Jól tette a brazil elnök hogy Macron feleségén élcelődött?

Figyelt kérdés

[link]

Igazából csak azon röhögött amin már évek óta a fél világ, másrészről viszont még akár meg is romolhat a két ország viszonya.



2019. aug. 26. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Én még emlékszem Kocsis Máté esetére, részben igaza van annak, aki felhozta :D (csak azért részben, mert jóval kisebb hangsúlyt szenteltek neki, mint Vona esetének a kormánymédia).


Az tetszett a legjobban, mikor meg kellett volna indokolnia, hogy homoszexuálisnak lenni, miért rossz és sértő...köpni nyelni nem tudott Kocsisék oldala, persze nem ez volt ami eldöntötte a pert.

2019. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Ilyent csak egy bunkó tesz!

A feleség - ha nem vállal kormányzati szerepet - magánügy.

Ha vállal, akkor csak azt illik kritizálni, és nem a személyt.

2019. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Alex Fly ***** válasza:
0%

Végül is nyugodtan gúnyolódhat bárkivelh kivált ha a fél világ is ezt teszi.

Mondjuk az is igaz, hogy egy áltagos hároméves gyerek szintjén -vagy afelett- az ilyesmi teljességgel elfogadhatatlan. De a brazil elnöknek is joga van bemutatkozni...

2019. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjon neki békét, nem neki kell szeretni. Mit érdekli őt, hogy hàny èv korkülönbség van köztük? Legyen. Ettől se nekünk se neki nem lesz se jobb, se rosszabb huszadrangú kérdès.
2019. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Bár azért nem normàlis amit Macron csinál. Szerintem ez egy betegség. 42 èvesen 66 èves vèn múmiával? Azért az durva dolog. De nem ez a legfontosabb.
2020. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

Mekkorát változott a véleményed 1 hónap alatt Laca. Mostanság egyébként is feltűnt, hogy nagyon szeretsz élcelődni Macron feleségével, gerontofóliáztál, gusztustalannak és erkölcstelennek állítottad be a dolgot, a nekrofíliával emlegetted egy lapon, jahh és pedofiloztál is...


A 14-es hozzászólásodhoz képest eléggé radikalizálódott a véleményed, és tudom, hogy nincs közöm hozzá, de én elgondolkodnék azon, hogy miért lettél agresszívabb/gyűlölködőbb egy házaspár magánéletével kapcsolatban.

2020. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyàltalán nem normális dolog, hogy az anyukája lehetne. Miért jó az? Nem lenne jobb neki is egy korban közelebb álló személy. De ahelyett, hogy meghúzná magát ès hallgatna, még ő kritizál másokat. Ha nekem lenne olyan feleségem, aki korban az anyám lehetne bőven, én nem beszèlnék ilyen magas lóról.
2020. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
És ez mit érdekel téged? Nem neked kell szeretned, és ez nem használ sem neked, sem nekik. Inkábn hagjy nekik békét!
2020. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!