Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az átlag amerikai ember...

Mi az átlag amerikai ember véleménye az USA-Kína kereskedelmi háborúról?

Figyelt kérdés

Szükségesnek tartják ők is, vagy csak Trump akar politikai hasznot húzni belőle?

Tudják, hogy lehagyja 10 éven belül az USA-t Kína, talán még India is, akkor nem népbutítás ez?

Mekkora súlya van ennek a kérdésnek a választásokra és Trumpra nézve?

Sok amerikai cégnek probléma ez, és a tőzsde (amerikaiak megtakarításai) is megsínylik ezt, ami mind eltolhatja Trump mellől a támogatókat és szavazókat.


Nem tudom, kérdezem.


Az érdekel, blöfföl Trump (tanácsadója) amikor elhúzódó hidegháborús helyzethez hasonlítja ezt, hogy nyomást gyakoroljon Kínára a folytatódó tárgyalások előtt?


"Larry Kudlow, a Fehér Ház Gazdasági Bizottságának vezetője az egykori amerikai-orosz hidegháborúhoz hasonlította a kereskedelmi vitát Kínával, amikor újságíróknak nyilatkozott pénteken Washingtonban."


[link]



2019. szept. 8. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az amcsik csúnyán belebuknak. Csak még nem tudják!
2019. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet valami pozitív véleményük róla, tekintve hogy Kína mar évtizedek óta sorra teszi tönkre az amerikai vállalatokat

Az meg hogy Kína jelenleg milyen gazdasági szinten van a Jóisten se tudna megmondani, tekintve hogy ők olyan eredményeket közölhetnek a külvilág felé amilyet csak akarnak mert nem ellenőrizheti senki sem az adatok valódiságát

Elég kényes az egész szitu, de szerintem egyértelmű hogy az USA-t le fogja nyomni, az egész USA tele van kínai hitelekkel

2019. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!