Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Greta Thunberg jól jellemzi a...

Greta Thunberg jól jellemzi a nyugati zöldeket?

Figyelt kérdés

- folyamatos sírás a környezetvédelem miatt, közben magasról tojnak rá.


- érdemi ötlet 0


- probálnak mindig hangosabbam sírni


2019. szept. 19. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Pont ezt nem értem, és tettem fel egy kérdést.

Egyetértek azzal amit leírtál, mintha a lánnyal parodizálnák a környezetvédelmet.

2019. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egész mást jellemez Grétike.
2019. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Hasznos idióta.
2019. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

"folyamatos sírás a környezetvédelem miatt, közben magasról tojnak rá."

Viszont előszeretettel villognak egymás előtt hogy ők mennyire környezettudatosak. Amúgy nem érdekli őket a dolog. Ezért van az hogy mindenki hagyja abba a műanyag szívószál használatát de az hogy pl. India hány tonna szenet éget el évente arról mindenki hallgat.

Amúgy meglep hogy ha annyira okos a csaj miért nem látja hogy őt is politikai pajzsként használják.

2019. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem, hogy a zöldek miért nem pl Indiát cseszegetik? Nem csak az a gond Indiával, hogy mennyi szemetet égetnek, hanem az is, hogy mennyi hulladékot nyomatnak a tengerbe...több millió tonna évente. De erről kuss van valamiért...
2019. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

anem az is, hogy mennyi hulladékot nyomatnak a tengerbe...

Talán mert az a nyugat szemete. Igen, a nagyonfejlett nyugaté.

Hozzánk Horvátországból hordják a szart kamionnal. Bocs, szennyvíziszapot. Érdekes nem? A több millió turista bevétele az jó, de a ganajuk már nem kell, azt elhordják máshova.

2019. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

#6

Az indiai nagyvárosok eleve évente 62 millió tonna szemetet generálnak, ami 2030 kb. 160 millió tonna is lehet évente.

Csúnya Nyugat tehet mindenről...aha...

2019. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tgt ***** válasza:
Nyilván nem ez a 15 éves lány fogja megoldani a környezetszennyezés problémáit. Ő csak annyit tud tenni, hogy a politikusok szemébe mondja, hogy nem tesznek eleget a klímakatasztrófa elkerüléséért. Akkor lesz változás, ha minél több polgár számon fogja kérni ugyanezt a választott politikusokon.
2019. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Éppen az a baj, hogy ezt csak Greta Thunberg hangoztatja csak és nem a baloldali értelmiség. Úgy értem hasznos, de nem fog egy diák változást elérni.
2019. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Még hogy nem ér el semmit! Olyan alapot generált gyerekek millióinak a lógásra, hogy ihaj. Imába fogják foglalni a nevét. Ilyen ötlete még senkinek se volt eddig, bele se lehet kötni, ha nem mennek iskolába, mert aki beleköt az egy szemét bolygópusztító vadbarom lesz azonnal...
2019. szept. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!