Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyhogy Törökország az ISIS...

Hogyhogy Törökország az ISIS támogatója?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"21:36: nos, kedves fizetett troll barátom, nem az én értékelésem kúszott le pár nap alatt 51 %-ról 47-re a török kormánypropaganda szó szerinti, kitartó visszaböfögése miatt. Ebből azért látszik, mennyire vagy te itt népszerű a gazdáddal együtt."


Nem is vártam mást. Sok az agyhalott. Gondolkodás nélkül benyaljátok a nyugati propagandát, aki meg ettől mást mond azt lepontozzátok.



"És nemcsak itt. Amit a tömeggyilkos, háborús bűnös főnökeid művelnek, azt egyhangúan ítéli el az egész világ, márpedig az ilyesmi ritka dolog. Úgyhogy nagyon elgondolkodnék a helyedben."


Nem az egész világ világ csak a Nyugati mert vetélytársat látnak Törökországban. Feltörekvőben vannak ami nem tetszik nekik.

2019. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként tessék, miféle iskolát nyitnak Erdoganék Budapesten, ebből talán kiderül, milyen Törökország valódi viszonya a radikális iszlámmal."


Mi köze Erdogannak ahhoz hogy a sok ezer tanár között volt egy ISIS szimpatizáns? Törökországban a radiklis irányzatokat elítélik. Ezt személyesen tapasztaltam.

2019. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Igazából még az arab muszlim világ is elítéli, szóval elég szánalmas amit itt Erdogan fizetett embereként művel."


Az arab világ vezetői többségében a nyugat pincsi kutyái. Az arab tavasz is egy nyugat által gerjesztett folyamat volt aminek célja hogy az arab országok élére a nyugatot kiszolgáló bábok kerüljenek.

2019. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!