Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy haza küldik az...

Most, hogy haza küldik az "iszlám állam" katonáit nem fognak félni a terror támadástól Európában?

Figyelt kérdés

Lent linkelni fogom a cikket.


Lényeg, jönnek haza, mert itt a család, meg gondolom ha már nem pálya a radikális nézet, jó a segély.


Ügye nem lehet őket ott marasztalni, szabad emberek, meg lennének az antifa tüntetések ha nem lennének visszaengedve.


Nem kockázatos ez egy kicsit?


2019. nov. 10. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Terrortámadások -egy szó te troll , ja hupsz, ez az én kérdésem, ---megelőztem az első válaszolót---


Itt a link :


[link]

2019. nov. 10. 14:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a cikk arról szól, hogy vitatkoznak karrierpolitikusok, mi hozna több szavazatot, nem arról, hogy már döntés született a hazaengedésükről.
2019. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oksa, vágesz, de haza fognak térni.
2019. nov. 10. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről még nem született döntés
2019. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terrortámadástól egy szó
2019. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5, már megelőztelek. Lopott szöveg nem áll jól.
2019. nov. 10. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
csak a Fidesz fog egyedül rettegni...megint riogatnak majd a migránstémával :D
2019. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy bebörtönzik őket valamiért, vagy egyszerűen kicsinálja az elhárítás valamennyit, kizárt, hogy simán visszamehessenek, mintha mi sem történt volna.

Szerintem senki nem vállalja be, hogy hazaengedjék őket.

Bár van, aki szeret 'kígyót melengetni a keblén', mondjuk egy terrarista (nem terrorista), de akkor az terráriumba teszi, üvegfalak mögé - biztonságosan elzárva.

2019. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!