Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugati országokban (USA,...

A nyugati országokban (USA, Kanada, Nagy-Britannia, stb. ) az egész transz mozgalommal/elfogadással a liberálisok ezüsttálcán kínálják fel a győzelmet a konzervatívoknak. Miért nem fogadják el?

Figyelt kérdés
Nem értem, főleg mert ezekben az országokban túlságosan elterjedt a "liberalizmus" (szocializmus) az utóbbi néhány évben (az USÁban is rezeg a léc). Csak büszkeségből? Muh principles?

2019. nov. 16. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Te nagyon nem érted, hogyan működik a világ.
2019. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem hinném,hogy a transzneműek elfogadásának akkor szerepe lenne egy politikai csatában.


De ha már itt tartunk szörnyű,hogy ez egyáltalán politikai kérdés.

2019. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
19:47: na erről van szó. Szegény kérdezőnek ez élete fő problémája? Akkor igen jól megy neki. Az emberek többsége ugyanis magasról tesz rá, mert ennél ezerszer húsbavágóbb kérdések léteznek.
2019. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondolkodjatok egy kicsit, igen is nagy szerepe lehetne ennek.
2019. nov. 16. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:
A nagy jólétben nem tudnak jobbat kitalálni.
2019. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

"a liberálisok ezüsttálcán kínálják fel a győzelmet a konzervatívoknak. Miért nem fogadják el?"


Ott jóval kevésbé tekintik megélhetési versenynek a politikát. Létezik még olyan, hogy a politikus saját elvek szerint indul, aztán vagy megválasztják, vagy nem, ahelyett, hogy az aktuális igényekhez igazítaná évente a nézeteit.

2019. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
A liberalizmus meg a szocializmus két teljesen már téma, a trnasznemüek elfogadása meg egy harmadik. Emellett ez az eghyik leglényegtelenebb dolog, ami egy választáson számítana.
2019. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Mégis, miért lenne ennek nagy szerepe?
2019. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nagy szerepe? nekem attól nem lesz más az életem, hogy az USA-ban bármi is történik. itthon meg semmi nem fog ilyen téren
2019. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Tudom, hogy a médiából így jön át, de valójában senkit nem érdekelnek a transzneműek. Lehet van pár bölcsész egyetemista (azok is főleg USA-ban), akiknek szívügye a transzneműek jogai, de a hétköznapi életben mindenkinek van millió fontosabb dolga ennél.
2019. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!