Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Hong Kongról...

Mi a véleményetek Hong Kongról és ami ott történik?

Figyelt kérdés
Én szeretnék kimenni harcolni. Szerintetek mennyi ideig fog tartani? Én kb januárra tudok összegyűjteni eleget, hogy huzamosabb ideig kint tudjak maradni. Természetesen a retúr jegyen vacilálok hogy előre megvegyem e, mert számolok azzal, hogy nem lesz rá szükség

2019. nov. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy trollkérdés de legalább írd meg helyesen mert először is vízum kell azt meg olyan indokkal hogy ki akarsz menni harcolni a tüntetőkért hamarabb rendőrt hívnak
2019. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell oda vízum. Kínába kell
2019. nov. 22. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek a tüntetőkkel, példát kellene venni róluk.
2019. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Az ott élő hongkongi lakosok többségnek is elege van már abból, ami az utcákon zajlik. Ez nem forradalom, hanem szégyen, ami ott zajlik. Amikor elkezdődtek a tüntetések, akkor egy jó célért küzdöttek, de most már csak a céltalan erőszakról szól az egész. Kirakatokat törnek be, gyújtogatnak, rátámadnak a rendőrökre. Ha meglövik őket, akkor pedig mennek sírni a nyugati sajtónak. Miközben folyamatosan ők viselkednek erőszakosan és veszélyeztetik a rendőrök testi épségét.

Ideje lenne a hadsereggel bevonulni és visszaállítani a rendet Hongkong utcáin.

2019. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!