Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael miért likvidált nyolc...

Izrael miért likvidált nyolc polgári személyt is a múltkori célzott likvidálásban?

Figyelt kérdés

Két család 8 tagja, köztük kisgyerekek, nők is meghaltak, amikor Izrael lebombázott egy házat, ahol állitólag az Iszlám Dzsihád egyik vezetője volt. Pár napja is meghalt a célpont felesége az egyik ilyen akcióban. Ez nem háborús bűncselekmény? Miért nem kizárólag a célpontot veszik célba, ügyelve az ártatlanok megóvására?

[link]



2019. nov. 23. 09:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
58%
Palesztina as 600-as évektől az araboké, majd 1500-tól az Oszmán-Birodalom részre neked meg van képed azt hazudni hogy szaudi és egyptomi eredetű arabok. Pont hogy a mai zsidók többségének nincs köze az egykor valóban ott élt zsidókhoz. Ugyanis ők később betért zsidók, főleg kazár, meg kaukázusi származásúak.
2019. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
10%

"Ez is egy tipikus cionnáci zsidó érv "

Még mnidig nem értem, hogy hogy lehet valaki egyszerre cionista, és náci.Valaki egyszerre támgoathatja a zsidó nemzetállam létrehozását, miközben kiírtaná őket?Bocsi, csak én ezt nem értem :D


"És? Ettől még a palesztinok ott élnek 1500-2000 éve."

Még mindig nem megállapítható, hogy mi az a palesztin nép.


"A palesztinok azt csinálnak a földjük amit akarnak."

Mondjuk igaz.Gázát is szépen arra használják, hogy rakétákat lőjenek ki onnan Izraelre.Képzelem, ha egy országot kapnának... :)

2019. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
88%

"Még mnidig nem értem, hogy hogy lehet valaki egyszerre cionista, és náci.Valaki egyszerre támgoathatja a zsidó nemzetállam létrehozását, miközben kiírtaná őket?Bocsi, csak én ezt nem értem :D"


Fogd már fel végre hogy nem csak az náci aki zsidókat gyilkolni. A nácik mindenféle etnikumot üldöztek és tömegesen gyilkoltak amiből egy volt a zsidó nép. És egy zsidó is lehet fasiszta, ahogy a cionista zsidók azok is.



"Még mindig nem megállapítható, hogy mi az a palesztin nép."


Attól hogy letagadod a létezésüket ők még ott vannak és ott is voltak vagy 1500-2000 éve. Vagy szerinted a 600-as évektől a 20. század elejéig lakatlan terület volt? :)



"Mondjuk igaz.Gázát is szépen arra használják, hogy rakétákat lőjenek ki onnan Izraelre.Képzelem, ha egy országot kapnának... :)"


Mondjuk eléggé szánalmas ezt tőled hallani. Izrael néhány évente földig bombázza Gázát, aztán meg azt mondják a hozzád hasonló cionista zsidók hogy milyen lepukkant Gáza. Nem sok gerinc van benned.

2019. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
20%

"Fogd már fel végre hogy nem csak az náci aki zsidókat gyilkolni. A nácik mindenféle etnikumot üldöztek és tömegesen gyilkoltak amiből egy volt a zsidó nép. És egy zsidó is lehet fasiszta, ahogy a cionista zsidók azok is."


Rendben, tehát akkor szerinted a zsidók/izraeliek/cionisták azon kívül hogy nácik (tehát saját magukat alsóbbrendűnek "fajnak" ítélik), ezen kívül még üldözik a:

- melegeket

- szabadkőműveseket

- cigányokat, lengyeleket

- fogyatékosokat, szellemileg sérülteket


Akkor egy forrást kérnék a fent említett csoportokba tartozó emberek üldözéséről (és arról is, hogy a "cionista náci" Izraelben akkor van-e zsidó különadó, vagy korlátozva van-e a zsidó államban az egyetemen a zsidó hallgatok száma?.


"És egy zsidó is lehet fasiszta"

Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában.


"Attól hogy letagadod a létezésüket ők még ott vannak és ott is voltak vagy 1500-2000 éve. Vagy szerinted a 600-as évektől a 20. század elejéig lakatlan terület volt? :)"


Még mindig nem tudsz semmit sem felmutatni, hogy mi, vagy kik azok a palesztinok.Soha nem volt lakatlan terület, igazad van, zsidók mindig is éltek ott kisebb-nagyobb számban a diaszpóra óta.De ha nekem nem hiszel, akkor nézzünk egy volt palesztin vezetőt:

[link]

"The Palestinian people do not exist."

A saját hittársadnak már hiszel? :D


"Izrael néhány évente földig bombázza Gázát, aztán meg azt mondják a hozzád hasonló cionista zsidók hogy milyen lepukkant Gáza."

Miután Gázából rakétákat lövöldöznek ki Izraelre :D Nézzük csak:

[link]

Hmm, ez aztán a fejlődés jele :DDD

2019. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!