Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, ki lesz Trump...

Mit gondoltok, ki lesz Trump kihívója a Demokraták részéről?

Figyelt kérdés
Én Bloombergnek szurkolok, szerintem ő a legalkalmasabb jelölt a többi közül! (Sanders túlságosan baloldali, Clintonnak és Bidennek már van politikai múltja az Obama eraból, Warren meg nem annyira ismert a lakosság körében)

#Michael Bloomberg
2019. nov. 25. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Bloomberg vagy clinton. Másnál nem nagyon látok esélyt
2019. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy új jelölt lesz, mondjuk egy fekete, Bloomberg fizimiskájával, vagyonával, származásával nem lenne nyerő, ami csúnya, az csúnya. Egyiküknek sem lesz sok esélye Trump ellen.
2019. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biden vagy Warren lesz szerintem. Sanders túlságosan balos szerintem is, Clinton múltja meg ezerszer rosszabb (legalábbis a szavazók szerint) mint Bidené. Bloomberg szerintem ehhez későn szállt be a versenybe.
2019. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Sanders túlságosan baloldali"

És látványosan próbál mindenkinek ígérgetni valamit. 15 dolláros minimálbér, reparáció fizetése a rabszolgaság miatt a ma(!) élő feketéknek, olyanokat nyilatkozik hogy "a fehér emberek nem tudják mi az a szegénység" ( https://www.youtube.com/watch?v=z6IlGoeDIUQ), stb. Továbbá a gazdagok ellen úszít úgy hogy ő maga is az. De mindez nem számít mert amúgyis egészségi problémái vannak.


"Clintonnak és Bidennek már van politikai múltja az Obama eraból"

És botrányaik is vannak bőven. Az amerikaiak nem kérnek ugyanabból a régi nótából, ez már 2016-ban egyértelművé vált. Clinton nevét a rejtélyes Epstein-"öngyilkossággal" hozzák össze sokan (a férjét Billt -

aki 26-szor repült a pedofil-szigetre - igencsak kompromittálhatta volna ha Epstein köpött volna), Joe Biden meg nem csak nőket és fiatal lányokat tapogat, de a fia cégének is tisztességtelen előnyöket biztosított Obama alelnökeként.


"Warren meg nem annyira ismert a lakosság körében"

Dehogynem, ő volt az aki be akarta adni hogy indián vér is csörgedezik az ereiben. Egyszer ellenzi az online cenzúrát, aztán amikor az ellenfelei szívnak a cenzúra miatt akkor kiáll mellette. Aztán ahogy az az ő kampányát is eléri rögtön megharagszik a Facebook-ra.


Bloomberg pedig (aki egyébként a 11. leggazdagabb ember a világon, tehát finoman szólva nincs túl sok közös nevezője a választópolgárokkal) márciusban azt nyilatkozta nem indul. Most mégis. Akkor mit lehet elhinni tőle?


Egyébként a demokraták a következőt tolták el 2016-ban is és most is ezt fogják eltolni mert nem tanultak azóta sem (máshol nem találtam feliratos verziót):

[link]

2019. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!