Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem nem lesz 3. vh?

Csak szerintem nem lesz 3. vh?

Figyelt kérdés
Nagyon rá vannak állva erre a témára,általában a tájékozatlan ismerőseim osztják meg a rengeteg kacsa hírű oldalt,viszont én úgy gondolom,hogy semmi ilyesmi nem lesz. Ha mégis lenne egy világ méretű háború,akkor az egész piaci téren zajlana. De mivel Trump,és Irak is kijelentette,hogy nem akar háborút,akkor miért gondolják ezt az emberek? Minden nagyobb történésnél elkezdenek vészmadárkodni...
2020. jan. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs háború, addig mindenki azt mondja, hogy nem akar háborút. Ettől függetlenül a harmadik világháború tényleg valószínűtlen.
2020. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak azt hiszed hogy nincs 3.világháború.
2020. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy két hétig most ez fog menni. Aztán jön a következő hülyeség, addig had éljék ki magukat rajta.
2020. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hitler is azt mondta 38-ban, hogy nem akar háborút...
2020. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze h nem lesz, mivel az 5. világháború olyan nagy lesz h megelőzi a 3. és 4.-et.

Peter Griffin

2020. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!