Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért vergődik Irán, nem ők...

Miért vergődik Irán, nem ők kezdték ezt a mostani helyzetet?

Figyelt kérdés
Állítólag ők kezdték ezt a dolgot, hogy valamit csináltak az ottani vagy az Irakban tartózkodó amerikaiakkal, ők pedig válaszoltak erre. De ezek, mintha a középkorban élnének, máris bosszút terveznek, úgy csinálnak, mintha nem ők kezdték volna ezt. Vagy ha mégsem Irán tehet erről, akkor ki?
2020. jan. 6. 07:51
1 2
 1/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%

"Állítólag ők kezdték ezt a dolgot, hogy valamit csináltak az ottani vagy az Irakban tartózkodó amerikaiakkal,"


Mit keres egy hadsereg egy másik országban?


Minden verekedés háború) úgy kezdődik, hogy az egyik fél visszaüt...

2020. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy mit keres még mindig, azt nem tudom.
2020. jan. 6. 08:00
 3/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
80%
mindenki tehet róla :) egyik országnak sincs sok erkölcsi alapja kritizálni a másikat, de azért ha visszamegyünk az időben, ezt az amcsik kezdték 1953-ban.
2020. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem ők kezdték. Izrael és az USA már több mint tíz éve fenyegetik Iránt.
2020. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem tudsz de vádaskodsz,sőt határozott véleményed van.
2020. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Legyünk őszinték, az usákok az egyik legnagyobb sz.rkeverők!
2020. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok nyugat ellenes, de akik az USA-t védik, azok elárulhatnák, hogy a jelenleg megölt iráni tábornok mitől volt nagyobb terrorista, mint a CIA mindenkori vezetője.

Nem, nem volt szent ember, de nem is tett mást, mint az azonos munkakőrt betöltő amerikai, brit, orosz, izraeli, stb. titkosszolgálatok vezetői.

2020. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5 A végén leírtam, hogy ha mégsem, akkor kik? Tehát egyértelmű véleményem az nincsen, emiatt tettem fel a kérdést. Azért pár dolgot én is tudok, de ha ennyire jól tájékozott vagy, akkor tessék, rajtad a sor, foglald össze a helyzetet néhány sorban!

Itt úgy látom, hogy inkább az amerikaiakat teszik felelőssé, azt én is hallottam, hogy már az 50-es években elmérgesedett köztük a helyzet. Szerintem sincsen egyik országnak sem erkölcsi alapja a másikat vádolni, ez nagyon igaz. De sajnos ezt senki sem mondja a nyilvánosság előtt, csak a primitív birkózás megy.

2020. jan. 6. 09:21
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Jó alaposan visszavettél a kérdésedhez képest,így már sokkal jobb.ez a történet többszereplős.geopolitikai és nagyhatalmi érdekek,mesterségesen létrehozott zsidó állam,nagyhatalmak világuralmi törekvései,ezek ütköznek és törvényszerűen kialakul egy konfliktus.
2020. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 Na, ezért vagyunk itt Európában nehéz helyzetben, mert ki vagyunk szolgáltatva az amerikaiaknak. Persze lehet tiltakozni, de a következményeket azokat mi szívjuk meg, pl. olajár emelkedése.


Ha teszem azt, azt mondjuk mi európaiak nekik, amit szívünk szerint akarunk, hogy menjetek a francba a hadseregetekkel meg a CIA-val együtt, akkor megkapjuk tőlük, hogy "hát miféle szövetségesek vagytok"? A másik jómadarat, Iránt védeni meg főleg nincs okunk. Tehát benne vagyunk a gödörben, mert egyébként azt mondaná az ember, hogyha ilyen hülyék, akkor verjék laposra egymást, de ezzel sajnos mások járnak rosszul, többek között mi itt Európában.

2020. jan. 6. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!