Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor Január 31. -én brexit?

Akkor Január 31. -én brexit?

Figyelt kérdés
Má ittvolt az ideje. Szerintetek megtörténik a kilépés?

2020. jan. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2020. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, szóban kilépnek, de nem lesz sok változás jövő évig (2021), mert akkor (2020. december 31.) fejeződik be a átmeneti időszak.


Az átmeneti időszak azért van hogy valami egyezményt összehozzanak addig, amíg ki nem lépnek valójában. Ilyenkor a britek az EU szabályokat még be kell tartaniuk, de nem tudják belülről befolyásolni. Ha nem húzogatták volna mert unikornisokat akartak, akkor ez már tavaly áprilistól kezdődött volna.

2020. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

#3

Mi az hogy "szóban"?? A lehető leghivatalosabban, "írásban" lépnek ki, nem lesznek EU tagállam, pont.

2020. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Én úgytudom az már rendes kilépes lessz, ha elfogadják akkor onnantól már nem lesznek Eus tagállam
2020. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Azt egy hónapja mondták. Most már nem lesz rendes kilépés, mivel túl közel van a dátum. Az új dátum 2020 dec 31, ahogy a 3as is mondta.
2020. jan. 12. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!