Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért csinálunk úgy mintha az...

Miért csinálunk úgy mintha az lenne a baja a nyugatnak Orbán Viktorral, hogy nem fogadott be menekülteket?

Figyelt kérdés
Csehország és Szlovákia sem fogadtak be migránsokat, mégsem róluk született meg a Sargentini jelentés, nem az ottani kormány pártok lettek kizárva, nem rajtuk röhög egész nyugat Európa. Az az igazság, hogy kussolva kellett volna nem befogadni őket, nem pedig erre építeni a kormány propagandát, meg arra hogy Soros = Brüsszel = Sátán, és még sorolhatnám.

2020. jan. 15. 04:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

10# "Távolról sem rózsás a helyzet, de nem kell ilyen konteókat gyártani, mert az egyszer biztos (történelmi példát én még nem láttam róla), hogy nem sokat segít"


Egyetértek ne gyártsál ilyen konteókat, mert attól a tények tények, hiába akarod azokat csúsztatásokkal félremagyarázni.

2020. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

Szép érdemi válasz, látom mellé megtaláltad a vörös kezecskét is.


Nem tudom miért számítana konteónak az, hogy a szegényebb országok lakói és menekültjei mindenképpen gazdag országokba szeretnének menni... értelmezésed szerint ehhez lekell fizetni őket...


És azt se látom be, hogy miért ne létezhetnének olyan emberek, mint a Vöröskeresztesek, vagy Orvosok Határok nélkül, akik szintén lefizetés nélkül cselekednének úgy, ahogyan azt vélten jónak érzik...


De ha számodra ezek lehetetlen elképzelések, akkor tényleg jobb is, hogy nem írtál többet 2 sornál.

2020. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12# egyrészt az előző konteódat 0%- ra értékelte a nagyközönség!!, nem pedig én!

Most csak egy dologra reagálok, végül!

Én nem azt írtam, hogy szegényebb országok lakói menekülnek gazdagabb országba és ezért le kell őket fizetni, bocs, de megint miről beszélsz, hol olvastad ezt tőlem? Én azt mondtam, hogy ezek nem gazdasági menekültek, hanem illegális bevándorlók, migránsok és a hangsúly elsősorban az illegálison van, és döntően szándékos politikai akció eredményeként jönnek Európába, és nem lefizették őket, hanem valakinek fizetnie kell, nem keveset azért, hogy ez az ideutazásuk, stb megvalósulhasson...

2020. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert sokan azt az érzetet akarják kelteni, hogy az EU a magyar emberekre támad.
2020. jan. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!