Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németeket mindig a nácikkal...

A németeket mindig a nácikkal fogják azonosítani?

Figyelt kérdés
Én nem haragszom rájuk, pedig anyai ágon nekem is van zsidó felmenőm, de szerintem nem lehet a mai németeket felelőssé tenni semmiért, hiszen a holokausztot is néhány náci döntötte el, és hajtotta, hajtatta végre. Az akkori lakosság döntő többségének még csak tudomása se volt az egészről. Csak az a baj, hogy sokan megbélyegzik az egész német népet. Folyamatosan bűntudatot akarnak bennük kelteni, és ez nem jó.
2020. jan. 28. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, egy nap ez is csak a múlté lesz.
2020. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már rég nem azonosítják őket a nácikkal.
2020. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Amíg németek maradnak, nem migránsok. A nácizás önmagáért szól, többletjogok kizsarolásáért, az európai, fehér férfiak ellen. Mindenki ellen, aki tisztességes, és nem akar többletjogokat adni másoknak. A németek pedig különösen ilyenek, kevéssé liberálisak.
2020. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg pont ellenkezőleg, a mai németek túlnyomó többsége menthetetlenül píszí beteg és fosnak bármilyen nacionalista vagy rasszista megnyílvánulástól. Nem éppen náci attitűdök :-D
2020. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kb mint a kommunizmust az oroszokkal. Pedig karl marx német volt
2020. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ez jut eszembe a németekről. Ha meghallom a szót, a német tricolor, vasútvonalak, autók, modern épületek, gyárak, precizitás, hidegség, 80 - vanas, 90 - venes évek rockbandái, sör, csoki, hurka jutnak az eszembe. Szerintem az sem fair, hogy az LMBTQ - sok miatt lenézik a normális németeket és ezzel azonosítják őket, holott ez is csak egy kultúrbalos elit réteg idióta hóbortja.
2020. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Egy angliában dolgozó német, akinek az ideológiája az oroszok által terjedt el :D Szegény. Amúgy szerintem az oroszokat leginkább a leninista, sztálinista vonallal azonosítják, nem a marxizmussal. Lényeges különbség, hogy az oroszok jó része még mindig hajlik arrafele.
2020. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a németek legyenek büszkék magukra, mert sok jó dolgot adtak a világnak, nélkülük szegényebb lenne az emberiség, nincs miért szégyenkezniük. A nácik bűne meg nem az ő bűnük.
2020. jan. 28. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A németekben alapból van egy ilyen attitűd. Büszkék, lenéznek másokat, méltán, mert tényleg jobbak. Erősek, intelligensek, szorgalmasak. Szerintem ez nem annyira negatív dolog. Az igazán ellenszenves az lenne, ha rosszabbak lennének másoknál, hazudoznának, rondák lennének, mégis úgy állnának hozzá, hogy ők felsőbbrendűek, kiválasztottak... Vagy ha kommunisták lennének. Vagy antifasiszták, liberálisok. Nem véletlen, hogy utóbbi csoportok voltak az ellenségeik, és fordítva.
2020. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!