Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meghan Markle és Harry herceg...

Meghan Markle és Harry herceg sokkot kapott, a Nemzetközösség Ifjúsági Nagykövetének címéről le kellett mondaniuk. Szerintetek is főbe lőné minden magyar magát, ha megfosztanák e fontos "munkától"?

Figyelt kérdés

#munka #lemondás #sokk #tragédia #orángután #Harry herceg #Nemzetközösség Ifjúsági Nagykövetének cím #főbe lövés
2020. jan. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Azért remélem, egy Mekibe felveszik őket. Különben kénytelenek lesznek visszamenni hercegnek.
2020. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom őket,de talán DR.ORBÁN VIKTOR MIHÁLY MINISZTERELNÖK ÚR befogadja őket mint éhező menekültcsalád.
2020. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

#1 XD XD XD

ütött! XD

2020. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zöld mindenkinek. Én nem szoktam sírni, de most alig látok írni a könnyeim közül, úgy sajnálom őket hogy akkor megint az az undorító hercegi munka jön nekik. Hát hogyne sírnék...
2020. jan. 29. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegények, ettől még ugyanúgy a királynő szoknyája alatt vannak, csak lehet megunták a sok pókhálót és azért kellett valami új hely.
2020. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Meghan tipikusan annak a fajtának tűnik aki a pasiját elszigeteli mindenkitől, a családjától, barátaitól stb. (ha megnézed a korábbi híreket akkor láthatod hogy ez ment eddig is). Őt nem féltem, Harry-t viszont sajnálom. Szinte mindent feladott azért a nőért, pedig még az esküvő előtt Meghan testvére írt levelet Harry-nek hogy ez egy nagyon rossz ötlet. Én mondom ennek rossz vége lesz.
2020. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elállt a sírásóm, a királynő visszafogadja őket, nehogy Kanadában dolgozni kelljen nekik.
2020. jan. 31. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!