Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tulajdonképp miért lépett ki...

Tulajdonképp miért lépett ki Nagy Britannia az unióból?

Figyelt kérdés

Ők mint vezető hatalom mi az oka neki.

Ez inkább azt tükrözi hogy a németek dirigálását nem tűrik.



2020. febr. 1. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Amiért orbán is felemeli a szavát,az európai 4.birodalom miatt.
2020. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én szerintem egy teljesen téves elképzelés miatt, miszerint a "migránsaik" majd akkor eltűnnek, és visszatér az állapot, amikor Angliában angolok élnek.

Na, ehelyett a külföldiek már mind megkapják a tartózkodási engedélyt, az EU nyújtotta előnyöktől cserébe jól elesnek, kivéve persze ha majd mindent sikerül kétoldali szerződésekkel rendezniük.

Én úgy gondolom, rá fognak jönni, hogy nem pont ezt akarták, és nem így képzelték, főleg ha az angol birodalom még megmaradt része is majd most, emiatt fog széthullani.


Lehet szidni az EU-t, nyilván ezer és egy probléma van a vezetésben, ezt mindenki tudja. A jövő mégis az, hogy ez az aprócska Európa a még kisebb kis országaival csak akkor tud egyáltalán tényező lenni a globalizálódó világban, ha egységesen lép fel. Hiszen különben kis államocskák állnak szemben USÁ-val, Oroszországgal, illetve az egyre feltörekvő ázsiai óriás-országokkal.


Na, mindegy, majd a történelem eldönti, hogy mi lesz, és kinek lesz igaza. Úgyis mindig csak utólag lehet okosnak lenni.

2020. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Elég csak körül nézni. Mióta beléptünk itt is csak szar és hamu van. Ők még mióta kiléptek rögtön fejlődésének indult az országuk és beköszöntött hozzájuk a jólét.
2020. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
ja hát a németekkel gond volt mindig és lessz is ,nem is értem hogy az ő multjukkal hogy lehet hogy ilyen pozicióban vannak,a dédapák forognak a sírban.hihi
2020. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
A kelet-európai migránsok miatt (miattunk :D) akik lenyomják a fizetéseiket. Annyi eszük nincs szegényeknek, hogy a bevándorló munkások brexit ide vagy oda ugyanúgy ott maradnak csak új státuszt adnak nekik legfeljebb de a végeredmény ugyanaz.
2020. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az angolok nem szeretik a migrans kelet europaiakat. A regi gyarmati orszagokbol erkezo embereket preferaljak.
2020. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
09:04: majd a sok szerencsétlen proli két-három év múlva rájön, mennyire megszívta. Kíváncsi vagyok, vajon Johnson melyik baráti országba fog menekülni.
2020. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
csak forogjon
2020. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
A csóró kelet eu migráns (pl a magyar) senkinek se kell.
2020. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Mert az EU-tagállamok halálra vannak ítélve az unió öngyilkos politikája miatt. Így talán még van esélyük a túlélésre. Illetve lenne, ha nem csak papíron léptek volna ki.
2020. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!