Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A koronavírus miatt a postafor...

A koronavírus miatt a postaforgalmat is leállították Kína felől?

Figyelt kérdés

Három ebay-es rendelésem is függőben van, és hetek óta semmi új infó nincs róluk. Vagy ez normális? Máskor ennyi idő alatt már megérkeztek a dolgaim.

(Nem igazán találtam megfelelő kategóriát, de az itt jelen lévők közül páran talán követik a híreket annyira, hogy ezt tudják.)


2020. febr. 2. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért állították volna?
2020. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
A forgalom nincs leállitva viszont minden csomagot hetekig karanténban tartanak.
2020. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Neurotech ***** válasza:
100%
állítólag csak élő organizmus tudja terjeszteni
2020. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak a postagalambokat, minden más működik.
2020. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve Holdújév volt, ilyenkor normális körülmények között is egy-két hétre megáll az élet Kínában.
2020. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hét volt, no para
2020. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-9 hét a szállítási idő. Én a karácsonyi herce-hurca miatt 1,5hónapot is vártam a csomagomra. de eddig megkaptam, mindent
2020. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb. egy hónapja rendeltem mindegyiket, és még mind Kínában vannak. Az egyikre január 9-ei az utolsó bejegyzés. Még ezután jön a Magyar Posta, ha jön, az még a kínainál is lassabb, és korábban már el is lopták egy csomagomat.
2020. febr. 3. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Ebayen csak nekem nem jön meg soha a csomag? 🙄 10-ből 1 érkezik meg...

Bármi okból késik, nincs semmiféle karantén vagy forgalom korlátozás ezeket a csomagokat tekintve. Hozzáteszem nem is fertőznek, ha annyira kéne mosakodni miatta, a postások már rég fertőzöttek lennének. Szerintetek biciklis/ autós kézbesítő, aki szó szerint mindent összefogdos, kínai csomagoktól a hugyos ajtók kilincsig, majd kint a körzetbe ebédel vagy cigizik, nem kapta volna el? “10 nap a lappangási idő”... Bőven túl vannak a 10 napon is.

2020. febr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!