Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szélsőjobbos összeesküvés-el...

A szélsőjobbos összeesküvés-elméleteknek úgy tűnik, részben igazuk lehet?

Figyelt kérdés

Bevándorlók betelepítése, kitoloncolásuk megakadályozása... A Rackete-ügy, vagy hogy valóban Soros finanszíroz egy csomó ilyen szervezetet.

Gyöngyöspata. Szintén Soros-féle szervezet perelt. Soros is megszólalt az ügyben, a fél média rasszistázott.

Az iráni vezető likvidálása (miután vendégül látták Irakban).

Az Epstein-ügy: mindenki számára nyilvánvaló, hogy nem öngyilkos lett, hanem egy összeesküvésről van szó, de ő is ügynök volt, zsarolt, eltussolt.

Ez csak néhány megdöbbentő ügy.



2020. febr. 12. 10:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Itt a szélsőjobbosokról volt szó, nem a laposföld-hívőkről... Hanem pl. hogy van háttérhatalom, hogy egyes népcsoportok felülreprezentáltak, hogy összeesküdtek az europid ember ellen, 9-11 vagy a Kennedy-gyilkosság, stb.
2020. febr. 12. 14:21
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Összességében elmondható, hogy bármilyen elméletről is van szó, vízválasztó az, hogy emberünk megkérdőjelez és gondolkodik, vagy pedig elhiszi az első - alá sem támasztott, csak logikusan levezetett - magyarázatot rá, és aztán igazságként terjeszti.
2020. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"háttérhatalom, hogy egyes népcsoportok felülreprezentáltak, hogy összeesküdtek az europid ember ellen"


Ezek a konteók meg a széljobb kéz a kézben járnak...

2020. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23/23


Igen, a konteók meg a széljobb. Meg a laposföld hívők a szélsőjobbokkal keverése is. Lényeg hogy a kájuszt benne legyen. Jáj a kájuszt. Az nagyon fontos.

2020. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
61%

#15 elvtárs, csak neked akartam kedveskedni, hiszen ti komcsik (hiszen azok vagytok) így köszöntitek egymást. Jaa hogy most nemzethy, jobboldali keresztyén álcaháló alatt komcsiskodtok? Attól még kilóg a lóláb kádár szerelmesei...


De, pont attól tények hol lehet látni, hallani. Te, és a többi komcsi által ténynek nevezett propagandát a felcsúti KISZ titkárod, és MSZMP, KISZ funkcionárius pártjának szennymédiáiban lehet látni/hallani, az análszexelő párról szóló hírek mellett, akik nem értik miért nem esik teherbe az asszony :D! Még a bulvár is fake news a médiàtokban!

2020. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

#25 Tényleg nem tudtam még rájönni hogy miért jó neked és a hozzád hasonlóknak ha megmutatjátok másoknak mennyire alpáriak és mocskolódó, gyűlölködőek vagytok. Mert ezen kívül mást nem mutat meg az amit leírtál és nem is engem tesz nevetségessé hanem téged.

Mondtam már többször, szerintem neked is, hogy amikor így belekezdesz a személyeskedésbe, mocskolódásba, akkor egyértelművé teszed hogy teljességgel vitaképtelenné váltál. Hogy nincsenek érveid - csak ez marad, az ész nélküli, agyatlan vagdalkozás.

Nevetséges, szórakoztató, de nagyon-nagyon szánalmas.

2020. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Bár nem tudok hozzátenni semmit, csak annyit ,hogy az első válaszolónak üzenek 2022.04.20-a eltelt és nem jött vissza Hitler a Holdról. Igaza lett.
2022. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!