Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire számít jó hírnek az...

Mennyire számít jó hírnek az Amazonas esőerdő védelmének ügyében, hogy Jair Bolsonaro bejelentette az "Amazon Council" felállítását?

Figyelt kérdés

Most olvastam a fontos hírt, hogy Jair Bolsonaro bejelentette az "Amazon Council" felállítását. Ahogy olvasom a cikkben, ennek a szervezetnek az lesz a feladata, hogy felügyelje és megvédje az Amazonas-medence erdejét, illetve hogy fellépjenek az erdőégetéssel szemben. Fegyveres erőket is bevethetnek szükség esetén. Szerintem ez azért óriási előrelépés, mert korábban Jair Bolsonaro éppen az ellenkező oldalát mutatta, kevésbé védte az erdőt, most pedig parancsba adta ennek az új szervezetnek a felállítását. Szerintem rengeteg köze van ennek ahhoz, hogy 2019-ben borzalmas mértékben égették és irtották az erdőt, aminek órási média visszhangja lett szerte a világban. A cikk itt olvasható:


[link]



A kérdésem, ez az új szervezet amit felállítanak valóban okot ad-e az örömre? Ez egy megfelelő lépés a jó irány felé?


2020. febr. 18. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Felügyelhetik akármennyi emberrel elég egy idióta aki szárazság idején felgyújt valamit. vagy csak figyelmetlen és nem oltja el rendesen a tábortüzet stb. Az ilyesmit nem tudod kiszúrni
2020. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!